20 om dezen grond in erfpacht uit te geven aan H. J. in 't Veld en A. J. Schut Jr. 4 Maart. Besluit tot verhuring aan O. J. Klaassen van het koffiehuis, de veestalling, enz., aan de Havenstraat en van landerijen op de Marsch. 1 April. Verpachting voor den tijd van acht achter eenvolgende jaren van het „Erve den Brink" aan Oerrit te Winkel. Beëediging van Mr. Dr. H. W. lordens als Secretaris der gemeente. 13 Mei Vaststelling van verordeningen op de heffing en invordering van rechten, wegens tijdelijk straatgebruik. Besluit tot vervanging van de stoepen in de Beukerstraat door trottoirs met gedeelte lijke asphalteering van den rijweg. 3 Juni Eervol ontslag verleend aan P. Kat met ingang van 1 Sept. 1912 als leeraar en onder-directeur der Hoogere Burgerschool. Uitgifte in erfpacht aan K. van Laar, van een stuk grond ten Zuiden van den straat weg naar Apeldoorn, voor den bouw van een dubbel woonhuis. Een crediet verleend aan Burg. en Weth. van f 2000, tot onderzoek van plannen tot verbetering van de Noorderhaven. Besluit tot verhooging van den gasprijs met een halven cent per M3. Vaststelling der verordening tot wijziging van de verordening, regelende de ontvang- 21 sten en betalingen voor de Gasfabriek en Waterleiding der gemeente Zutphen, zooals die is vastgesteld bij Raadsbesluiten van 15 Mei 1911 en 10 Juli 1911, goedgekeurd door Ged. Staten bij hun besluit van 25 Juli 1911, No. 147. 1 Juli Eervol ontslag verleend aan D. H. Stam met ingang van 20 September 1912, als leeraar aan het Gymnasium. Benoeming van Mr. Dr. H. W. lordens tot onbezoldigd ambtenaar van den burgerlijken stand. Benoeming van B. J. Haitsma Muiier tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van N. C. Meijer Drees tot leeraar in de Nederl. taal en letterkunde aan de Hoogere Burgerschool en van G. J. Stieber tot leeraar in de Aardrijkskunde aan die inrichting. 5 Aug. Cokes tegen verminderden prijs van 1 H. L. gebracht op 11 '2 H. L. Eervol ontslag verleend, met ingang van 1 Augustus 1912, aan B. Cuperus als ambte naar van den burgerlijken stand, onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten, gedurende een lange reeks van jaren in deze betrekking aan de gemeente bewezen. Eervol ontslag verleend met ingang van 7 October 1912 aan 1. G. de la Fontaine

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 12