7UU Bijlage D. 18 Leermiddelen. De verzameling leermiddelen werd uit gebreid voor Natuurkunde met1 Geislersche buis voor de rotatie van den von- kenstroom om een mag neet. 1 differenfiaalthermome- ter voor het Peltier effect. 1 electrische slinger naar Odstrcil. 1 maatflesch van Lane naar Weinhold. 1 Optische bank met 5 bijbehoorende apparaten. 2 metalen ringen voor uitzetting. 1 stoomketeltje naar Weinhold. Scheikunde met1 Kipp's apparaat. 1 blaastafellamp. 1 gewone balans. Plant- en Dierkunde met: 9 Zoölogische Wandfafeln von Prof. Dr. P. Pfurtscheller in Wien, namelijk koraaidieren, de zoetwatermossei, de wijn bergslak, de toonhaai, de zeeëgel, de inktvisch, de lintworm, de honingbij, Bijlage D. 19 afgietseldiertjes, 9 spiritus praeparaten namelijk koeienmaag,spijsverterings organen van de huisduif, vliegende draak, ontwikke ling van den groenen kik- vorscli, ontwikkeling van het stekelbaarsje, situs prae- paraat van den blankvoorn, symbiose van heremiet kreeft met zeeanemonen, ontwikkeling van den mei kever, situspraeparaat van de wijnbergslak. Huid van een kaaiman (geschenk van den heer J. M. Sweep). Verder: Aus der Heimat Jahrgang 1912. Geschiedenis metGeschiedkundige kaart der 17 Provinciën van de Boer en Hettema. De Firma Brinkmann en Niemeijer was zoo bereidwillig om ten dienste van het onderwijs in werktuigkunde een Weston- takel gedurende eenige weken in bruikleen af te staan. Bibliotheek. Aangeschaft werd M. Bowen, 1 will maintain. 1. da Costa, Hagar. G. F. Haspels, Zee en Heide. G. F. Haspels, Onder den Brandaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 125