H. J. W. van Londen, th£> O. J. Bensink, F. D. Brands, H. J. J. W. Dürst Britt, Bijlage D. 14 J. WE1SFELT. Mannelijke leerlingen H. J. J. Altena, H. Hesselink, H. J. Looman, C. E. MAIER, J. H. Muijderman, H. Mulder, A. ten Pas. J. POTMA, C. H. Revelman, J. L. Roos, E. SCHREUR, E. W. F. SCHUT, C. J. Vergeer, W. Wilschut. De voorloopige bestemming der geslaag den is 1 vrouwelijke studeert voor Scheikundig Ing. te Delft. 1 vrouwelijke studeert voor Acte Onder wijzeres L. O. 1 vrouwelijke studeert voor Acte Fransch M.O. 3 mannelijke studeeren voor Ingenieur te Delft. 2 mannelijke studeeren voor veearts. 1 mannelijke studeert voor arts. Bijlage D. 15 1 mannelijke studeert aan de R. H. L. T. en B. S. te Wageningen. 1 mannelijke studeert voor examen Surnume rair registratie. 3 mannelijke zijn geplaatst op de K. M. A. te Breda. 1 mannelijke is geplaatst op het Instituut voor de K. N. M. te Willemsoord. 1 mannelijke is geplaatst als Candidaat O. I. Ambtenaar. 1 mannelijke is geplaatst als adspirant kabeltelegraphist. 1 mannelijke is geplaatst in een handels zaak te Zutphen. 1 mannelijke is geplaatst op een handels kantoor te Amsterdam. 1 mannelijke bezoekt de Textielschool te Enschedé. 1 mannelijke bezoekt de M. T. S. „Am sterdam." Onder leiding van den leeraar in Schei kunde, den heer H. J. W. J. Remmers, werd door leerlingen der 5de klasse een bezoek gebracht aan een Suikerfabriek te Arnhem, aan eene bierbrouwerij en een Automobielenfabriek te Amersfoort. Onder leiding van den leeraar in plant en dierkunde, den heer Dr. P. M. Keer, werden door leerlingen van verschillende klassen kleine botanische excursies gemaakt.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 123