18 12 Februari. Eervol ontslag aan Jhr. C. E. W. van Panhuijs als lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs, wegens ver trek uit de gemeente. Benoeming van Mr. O. M. van Voort- huijsen tot 5e lid van het Scheidsge recht bedoeld bij art. 46, laatste alinea van het Werkliedenreglement, wegens niet aanneming zijner benoeming door Jhr. C. E. W. van Panhuijs. Uitnoodiging aan Oed. Staten om de jaar wedde van den Burgemeester te verhoogen tot f 3500. Benoeming van Mr. Dr. F. S. Witteveen tot secretaris der gemeente. Eervol ontslag aan J. M. Sweep als leeraar in de Wiskunde aan de Hoogere Burgerschool. Beschikbaarstelling van een gouden medaille ter waarde van f 100 en deelneming in het waarborgfonds voor 150 aandeelen van f 10 voor de in Augustus 1912 te houden land bouwtentoonstelling. Handhaving voor 1912 van het aan het Bestuur der Geldersche Vereen, voor Kunst nijverheid verleend verhoogd subsidie van f 650 voor de Industrieschool voor meisjes. 12 en 22 Feb.Verkoop van iepenboomen langs verschil lende wegen en machtiging verleend aan B. en W. tot het treffen van de noodige maat regelen tot bestrijding van den iepenspintke- ver, waardoor die boomen waren aangetast. 19 22 Februari. Benoeming van Mr. Dr. H. W. lordenstot Secretaris der gemeente, wegens bedanken van Mr. Dr. F. S. Witteveen. 4 Maart. Besluit tot het maken van een ijzeren brug getje over de Binnengracht tusschen Boom- pjeswal en Polsbroek. Herbenoeming van Dr. K. O. Meinsma tot lid der Commissie voor het Stedelijk Museum. Vaststelling eener verordening op den aan leg, de uitbreiding, de wijziging èn het on derhoud van openbare wegen, door anderen dan de gemeente en op de overneming dier wegen in eigendom, onderhoud en be heer door de gemeente. Aanneming van een overeenkomst met en voorwaarden van stroomlevering door de N. V. „Elecfriciteitsfabriek IJsselcentrale", aan de gemeenten Deventer, Zutphen en Zwolle. Goedgekeurd, dat het tarief voor de ver pleging van krankzinnigen in de derde klasse van het Oude- en Nieuwe Gasthuis wordt verhoogd met f 30,— en gebracht op f 380,'s jaars. Verwerping van een voorstel van B. en W. om aan D. B. Gast te verkoopen voor f 1500 een stuk grond aan de Waterstraat, te weten het noordoostelijk deel van per ceel Sectie F no 5937, het perceel Sectie F no 8591 en het Zuidoostelijke deel van perceel Sectie F no 5937 en aanneming van een voorste! van het lid Binnendijk

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 11