ISlb Bijlage C. 6 Real-encyclopadie der classischen Altertumswissenschaft; Thesaurus linguae Latinae; Kiepert, Formae orbis antiqui. Bovendien werden aangeschaft: Furtwangler und Urlichs, Denkmaler griechischer und römischer SkulpturBardt, Römische Komödien Zielinski, Cicero im Wandel der Jahrhunderte, en voor het onderwijs in de Aardrijkskunde het stel grondsoorten van Neder land met Handleiding, in den handel gebracht door de firma Thieme alhier. Voor het bedrag, dat Dr. OOUDSMIT ter beschik king van Curatoren stelde, werden aangeschaft een kast voor platen en archiefstukken en acht wissellijsten, waardoor de platen uit Bruckman's Denkmaler geregeld onder de oogen der leerlingen kunnen gebracht worden. Uitbreiding der schoolbibliotheek blijft gewenscht, doch de fondsen ontbreken. Het college van Curatoren, A. J. OORT, loco- Voorzitter. H. C. PENN1NK, Secretaris. Bijlage D. Negen en veertigste VERSLAG over den toestand van het onderwijs op de inrich tingen van Middelbaar onderwijs te Zutphen, gedurende het jaar 1912. I. De Commissie van Toezicht. De Heer Jhr. C. E. W. VAN PANHUIJS, die in den loop van het jaar de Gemeente metterwoon verliet, verzocht en verkreeg van den Gemeenteraad eervol ontslag als lid der Commissie, die in hem een zeergewaar- deerd lid verloor. In zijne plaats werd door den Raad be noemd, de Heer B. J. HAITSMA Mulier, zoodat de Commissie thans is samengesteld als volgt: Dr. A. J. OORT, Voorzitter. S. J. Dekker, Secretaris. Jhr. Mr. D. O. Engelen. C. G. Laoerweij. C. Bijl. P. Glerum. B. J. Haitsma Mulier. II. Hoogere Burgerschool met vijfjarigen cursus. Personeel. Het personeel, aan de school verbonden, is thans als volgt samengesteld:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 116