10 3 Juni Verordening tot wijziging van de verordening, regelende de ontvangsten en betalingen voor de gasfabriak en waterleiding der gemeente. (O. B. 200a.) 9 Sept. Wijziging der verordening, regelende het getal en de bezoldiging van de ambtenaren ter secretarie. (O. B. 189a.) 9 Verordening, regelende de bezoldiging van directeur, leeraren en bedienden aan de Hoogere Burgerschool. (O. B. 214.) 8 Oct. Wijziging van het Reglement van orde voor de vergaderingen van dén Raad. (G. B. 99a 8 Wijziging der verordening op het Middelbaar Onderwijs. (G. B. 184a.) 22 Nov. Verordening, regelende het getal en de bezol diging van de ambtenaren bij de plaatselijke secretarie. (G. B. 216.) 3 Dec. Wijziging van den titel „Gemeente Architect" (G. B. 217.) 4. Instructiën 25 Juni Instructie voor den kade- en havenmeester. (G. B. 211.) 4 Nov. Wijziging der instructie voor den controleur der plaatselijke belastingen. (G. B. 176a.) 22 Nov. Wijziging der instructie voor den Gemeente- Ontvanger. (G. B. 218, herdruk.) Vernietiging of schorsing van plaatselijke verorde ningen had niet plaats. 17 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 15 Januari. Benoeming van Jhr. C. E. W. van Panhuys tot 5e lid van het Scheidsgerecht, bedoeld bij art. 46 laatste alinea van het Werklieden reglement. Eervol ontslag verleend aan G. R. M. Addink, als klerk van den Controleur der Gemeentebelastingen en benoeming van J. Z. van Rookhuijzen als zoodanig. Wijziging van de Raadsbesluiten van 6 Nov. en 8 Dec. 1911, nos. 20 en 24 betreffend de aan W. C. van der Staaij als tijdelijk leeraar aan de Burger avondschool en de Gemeentelijke Teeken- school toe te kennen bezoldiging en con tinuatie van diens tijdelijke benoeming. Eervol ontslag aan Mr. Dr. G. van Leijden als Secretaris der gemeente. Uitnoodiging aan Ged. Staten, om de be zoldiging van den nieuw te benoemen secre taris te bepalen op f 2800. Vaststelling van voorwaarden voor de leve ring van gas over gewone meters door de Gasfabriek en voor de levering van water door de Waterleiding. Verwerping eener motie van het lid Gies, betreffende het instellen van een onderzoek naar de noodzakelijkheid van het instellen van een burgerlijk armbestuur.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1912 | | pagina 10