104 mestplaats en de acht duikers met afsluitingen en stuwen voor afwatering van de bleekerij aan den Warnsveldschen weg, van de gronden op het Galilée, van de gracht om de Begraafplaats en van de weide „de kleine koppelingen." 11. de 5 ijzeren afsluiters der riolen in den Jacob Damsingel, den Deventerweg, de Spittaalstraat, de Polsbroek en de Groensteeg, dienende tot afsluiting en keering van hoog buitenwater. 12. het sluisje in den zomerdijk aan den Emmerik- schen weg, in gemeenschap met Henny c.s. 13. de stuw in het riool achter het Gasthuis in de gedempte gracht tusschen den spoorweg en het terrein verpacht aan het O. en N. Gasthuis. 14. de stuw in de Berkel bij de Nieuwstad en de Berkeloverwelving. 15. de stuw of keersluis in den mond der oude haven achter de H. B. School. 16. de afsluitingen van de duikers in de onderlaatsche of Vierakkersche laken in den Buitensingel en Emmerikschen weg. 17. de schotbalken in den Emper duiker. 18. de stuw in de spoorgracht nabij den Deventerweg. De Hoendernestersluis werd in het afgeloopen jaar geteerd, opnieuw gebreeuwd, met eiken tengels be slagen en overgeteerd. De schuif voor den uitlaat van de Oekensche beek werd geheel vernieuwd. De waterkeerende duiker in de gracht achter de mestplaats, voorzien van een zelfwerkende klep, werd 105 vernieuwd en van een beweegbare schuif met wind werk voorzien. De zes houten duikers in verband staande met de regeling der spuiïng van de grachten bij de bleekerij van Lenderink, de waterverversching van de gracht om de Begraafplaats en de uitwatering van de weide „de kleine koppelingen" werden vernieuwd en door afsluitbare spuiputten van stampbeton vervangen. De deuren van het sluisje in den Emmerikschen weg werden uitgenomen en gedeeltelijk vernieuwd. De herstelling van de stuw achter school H aan den Louise Singel werd uitgesteld tot op meer afdoende wijze in deze herstelling zal kunnen worden voorzien. Rivieren, Kanalen, Vaarten, Grachten, Havens en andere bijbehoorende werken. De IJsselwaterstanden werden dagelijks waargeno men aan de rijkspeilschaal aan de IJsselkade en zijn vermeld op den hier bijgevoegden staat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 54