84 een in de Hoven, een op de Nieuwsfad, een op liet Broederenkerkplein, twee op den Paardenwal, een aan de Havenstraat, een aan den Graaf Otto Singel en een in de Raadhuissteeg. 13. de bergplaats voor petroleum. 14. de stadstimmerwinkel en het magazijn aan het Kerkhof met de woning van den Hoofdopzichter. 15. de bergloodsen en de grintbergplaatsen aan den Houtwal. 16. de bergplaats aan den Vliegendijk. 17. het machinegebouw aan den Graaf Otto Singel (hoek Groensteeg). 18. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 19. de bergplaats voor de brancards en van de mate rialen voor den ontsmettingsdienst. 20. de ruïne over de Berkel. 21. 6 publicatieborden. 22. 2d urinoirs en twee openbare privaten op diverse plaatsen. 23. 30 watertrappen en spoelingen. 24. het speelterrein aan den weg naar Laren Aan de verschillende gebouwen werden 'de voor onderhoud en vernieuwing op de begrooting toege stane bedragen verwerkt. Op het Gemeentehuis werden twee kamers (het vroe gere bureau Gemeentewerken) ingericht tot vergader kamer van Burgemeester en Wethouders. De kamers 85 werden opnieuw behangen, van gordijnen en vloer kleed voorzien, het kraalschrotenpiafond door stuc werk vervangen en al het houtwerk opnieuw geverfd. In de secretariskamer werd een nieuw schrijfbureau en een boekenkast geplaatst. In de burgemeesterskamer en op de afdeeling finan ciën werden felephoontoestellen geplaatst. Al het houtwerk van het gemeentehuis met dat der boterhal en waag, wat de buitengevels betreft, werd opnieuw geverfd. Aan de woning van den 2en bode werd een geheel nieuwe privaatinrichting gemaakt. Twee kamers op de verdieping werden opnieuw geverfd en behangen. Op de Vischmarkt werd een nieuwe terreinafsluiting gemaakt langs de naast gelegen erven en de door parti culieren in gebruik genomen gemeentegrond ontruimd. Van het koffiehuis met woning aan de Veemarkt werden de buitengevels opnieuw geverfd. Op het Wijnhuis werd de lantaarn boven de vesti bule vernieuwd. Op het Museum werd een tochtdeur omgehangen. Het buitenverfwerk van het Wijnhuis werd geheel hersteld. De Politiepost aan den Deventerweg werd achteruit geplaatst. Voor de verplaatsbare machineloods op de Uiter waarden werd een betonfundeering met nieuwe ring- plaat gemaakt, terwijl het stijl- en schotwerk van de loods belangrijk werd hersteld. Wegens den slechten toestand, waarin de trap met spoeling aan de Berkelkade tegenover het Oude Wed

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 44