40 18 Dec. Benoeming van W.J. Schillemans tot Provisor van het Burgerweeshuis. Benoeming van C. O. Lagerwey tot Provisor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Benoeming van Mr. J. B. Sölner tot Provisor van het Bornhof. Benoeming van Dr. A. J. Oort, C. G. Lager wey, C. Bijl en Jhr. C. E. W. van Panhuys tot leden der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van E. J. Volkersz tot lid der Commissie van Toezicht op het Lager On derwijs. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Vergunning verleend aan Mevrouw de Do uairière A. Drory de Pérez tot het stichten van een grafkelder op de Algemeene Be graafplaats. Besluit aan J. A. de Haan, stacisweger en -meter toe te kennen een jaarlijksche grati- gratificatie van f 50, zulks met ingang van 1 Januari 1912. Besluit dat in den vervolge het ruimen van slooten voor waterafvoer van voor hooigras en naweiden verpachte landerijen geheel aan de zorg van de gemeente moet worden overgelaten. Vaststelling der Verordening, regelende het verleenen van pensioen aan gemeente-amb tenaren en daarmede bij Raadsbesluit ge- lijkgestelden, bedienden en werklieden. 41 18 Dec. Vaststelling der verordening, regelende het verleenen van pensioen aan weduwen en weezen van gemeente ambtenaren en daar mede bij raadsbesluit gelijkgestelden, be dienden en werklieden. Besluit tot aankoop van het Oude- en Nieuwe Gasthuis van een gedeelte weg aan den Warnsveldschen weg tegenover de Alge meene Begraafplaats. Besluit dat voorloopig geen verordening zal worden ontworpen, gegrond op artikel 37 der Pandhuiswet. Besluit om Burgemeester en Wethouders uit te tioodigen den termijn, gedurende welken cokes tegen verminderden prijs beschikbaar wordt gesteld te verlengen van 1 Maart 1912 tot 1 April 1912 en een bepaling in de voorwaarden ter bekoming van die cokes op te nemen betreffende de personen, die zich tusschentijds in de gemeente vestigen. Archief. In 1911 werd het archief door enkele historici be zocht, die er een onderzoek kwamen instellen. De tijdelijke assistent verleende daarbij zijne medewerking. Ook gaf deze ambtenaar aan sommige personen op hun verzoek schriftelijke inlichtingen uit het archief. Dit kreeg in 1911 geene aanwinsten. De bibliotheek werd in dit jaar vermeerderd met de volgende geschenken

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 22