36 Altena tot onbezoldigd ambtenaar van den Burgerlijken stand, (bedankt.) 5 Sept. Begeving eener stads doctorale praebende aan O. E. Vreeman voor den tijd van 1 Nov. 1911 1 Nov. 1914. Voorloopige vaststelling der Gemeente- rekening over 1910. Afwijzend beschikt op het verzoek van G. J. Smits om schadevergoeding wegens het verdrinken van veldvruchten Vergunning aan Mevr. Wed. Nuysink tot het stichten van een gedenkteeken op de Algemeenc Begraafplaats. Verleening van een crediet aan Burgemeester en Wethouders van f 600 voor het inrichten eener vergaderkamer voor hun College, tevens kamer voor de wethouders. Verleening aan Burgemeester en Wethou ders van een crediet ad f 60 voor het dage- lijksch schoonhouden der kantoren van den Gemeente-Architect en van den Controleur der Gemeentebelastingen gedurende het jaar 1911. 13 Sept. Besluit tot liet onderhandsch aankoopen van het perceel Pelikaanstraat 24 voor de som van f 5600 (inclusief de kosten van overdracht) en crediet verleend aan Burge meester en Wethouders van f 56 als hono rarium voor den makelaar. Wijziging der Gemeentebegrooting dienst 1911. 37 9 Oct. Benoeming van B. A. Albers tot lid der Commissie voor de strafverordeningen. Afwijzend beschikt op het adres van G. R. M. Addink, klerk bij den Controleur der Gemeentebelastingen, houdende verzoek om herziening zijner salarisregeling. Wijziging van artikel 4 der verordening tot regeling van het herhalingsonderwijs (Gem. blad 140.) Vaststelling der verordening, regelende het getal en de bezoldiging van het personeel, onder den Directeur werkzaam aan de Gas fabriek en Waterleiding, en niet vallende on der de bepalingen van Gem. blad no. 199. Afwijzend beschikt op het adres van K. A. Wigman e. a. om schadevergoeding wegens het verdrinken van hun veldvruchten. Wijziging van het reglement omtrent het beheer en gebruik van de bad- en zwem inrichting aan den Graaf-Ottosingel (Gem. blad 70). Uitgifte in erfpacht aan den makelaar P. Broekhuizen van een stuk gemeentegrond aan den Marsclnveg voor fabrieksterrein. Uitgifte in erfpacht aan T. Brandenbarg van een stuk grond bij den Emmerikschen weg. Verkoop aan J. W. Boerman van een per ceel grond aan den Buitensingel. 6 Nov. Verworpen wordt het voorstel der heeren Engelen, Groeneveld, van Regteren Altena en Binnendijk, om Burgemeester en Wet-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 20