34 Kunstnijverheid te vcrleenen een subsidie van 5000.ten behoeve van de Am bachtsschool, indien de Provincie bijdraagt f 2217.50 en een subsidie van 650. voor de Industrieschool voor meisjes indien de Provincie een zelfde som daartoe bijdraagt. (Zie 12 Juni te voren, blz. 31). 1 Aug. Installatie van den Heer A. E. Zimmerman als Burgemeester dezer gemeente. 7 Aug. Toelating van H. W. Massink, R. Klooster man, B. A. Albers, A. Velders, B. W. van Eldik en Mr. P. van Regferen Altena, als leden van den Gemeenteraad. Benoeming van C. G. Lagerwey tot onbe zoldigd ambtenaar van den Burgerlijken stand, (bedankt.) Machtiging aan de Commissie van Toezicht op het Middelbaar onderwijs om voor den cursus 1011/1912 alle klassen der H. B. School zoo noodig te splitsen. Besluit tot het doen van betalingen uit den post voor onvoorziene uitgaven der Gem. begrooting, dienst 1911. Onbewoonbaar verklaring van het huis Barlheze No. 32, kadastraal bekend Gemeente Zutphen, Sectie F Nos. 3322 en 3323. Vergunning aan Mevr. de wed. A. Massink, van Hengst, tot het maken van een graf kelder op de Algemeene Begraafplaats. Machtiging aan Burgemeester en Wethouders om mede te werken met Deventer en Zwolle 35 tot oprichting van een N. V. Electriciteits- fabriek „IJsselcentrale" en deelname in die Vennootschap voor één aandeel van f 100.003. 5 Sept. Beëediging van B. A. Albers, A. Velders, R. Kloosterman, Mr. P. van Regteren Altena, B. W. van Eldik en H. W. Massink, als leden van den Gemeenteraad. Beëediging van Mr. Dr. G. van Leyden als secretaris der gemeente. Benoeming van H. W. Massink en Mr. P. van Regteren Altena tot leden der Commissie van bijstand voor de Gasfabriek en Water leiding. Benoeming van Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, H. G. Binnendijk en Mr. P. van Regteren Altena tot leden der Commissie voor de Strafverordeningen. Benoeming van B. A. Albers tot lid der Commissie van bijstand voor de Gemeente reiniging. Benoeming van A. Velders en B. A. Albers tot leden der Commissie van bijstand voor de landerijen en plantsoenen. Benoeming van B. W. van Eldik en J. Groeneveld tot leden der commissie tot nazien der rekeningen en begrootingen der instellingen van weldadigheid. Benoeming van B. W. van Eldik tot lid der Commissie van Toezicht op de Gymna- stiekschool. Benoeming van Mr. P. van Regteren

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 19