32 de Wed. J. A. Veldmaat-Mulstege, L. Smolders en B. Th. van der Veen. 12 Juni. Verleening eener subsidie van 25.aan de schietvereeniging „Wij willen weerbaar wezen," ter tegemoetkoming in de kosten eener te houden schietwedstrijd. Besluit aan de leden van het voormalig schutterij-muziekkorps uit te keeren een bedrag van 1000. Wijziging der Politieverordening in verband met de Trekhondenwet. Besluit in het perceel Lange Hofstraat 3 onder te brengen de bureaux der diensten van Gemeentewerken, Gemeentereiniging, Landerijen en Plantsoenen en Gemeente belastingen en voor liet in orde brengen dier bureaux aan Burgemeester en Wethou- toe te staan een crediet van f 1700.- Besluit tot uitbreiding van het personeel bij den dienst der openbare werken met een tweeden 2e opzichter en een beambte voor de administratie. Vaststelling van het primitief kohier der in komstenbelasting dient 1911, tot een bedrag van 80144.12. Besluit om Olderlieden en Gildemeesteren der St. Anthony Groote Broederschap uit te noodigcn a. om het Reglement voor de bewoners van het Ruytershofje in overeenstemming te brengen met dat voor de Broederschap. 33 b. den Raad vóór 1 October 1911 in te lichten, wat door hen in dezen is gedaan. 10 Juli. Benoeming van Mr. Dr. G. van Leyden tot Gemeente-secretaris. Benoeming van J. Kruys Voorberge tot lid der plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming van Mevr. S. Spier-Elias tot lid der Commissie tot wering van schoolver zuim. Wijziging der Verordening, regelende de ontvangsten en betalingen voor de Gasfa briek en Waterleiding naar aanleiding van op merkingen van Ged. Staten. (Zie 8/15 Mei hiervoren, blz. 30). Besluit aan J. M. Nengerman uit te betalen de som van 352.33 als vergoeding voor schade, geleden door onderwaterloopen van het door hem van de gemeente ge pachte land en als vergoeding wegens kos ten van pompen f 85.50. Verleening aan Burgemeester en Wethou- van een crediet ad 330.— voor buiten gewone herstellingen aan den Wijnhuistoren. Vaststelling van het le suppletoir kohier in komstenbelasting dienst 1911 op 826.79. Afwijzend beschikt op het adres van J. F. van Hulst en J. E. Jalink om grond van de gemeente in erfpacht te mogen ontvangen. Besluit aan de Geldersche Vereeniging voor

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 18