28 van grond en subsidie van de Afd. Zutphen der Nederlandsche Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde en de afdeeling Zutphen der Nederlandsche Pomologische Vereeniging. 3 April. Besluit tot het doen aankoopen van het huis Lange Hofstraat 3 en Burgemeester en Wethouders daarvoor een crediet te ver- leenen van 7452. Besluit tot het verhuren aan R. Cornegoor van een stuk grond, gelegen aan de west zijde van den Emrnerikschen weg. Besluit tot het verhuren aan O. Azink van een stuk grond, gelegen aan de Rozegracht. Ingebruikgeving tot wederopzeggens, aan het Padverkennerscomité van de Boterbal. Besluit te bestemmen voor openbaar speel terrein een gedeelte grond aan hel Leeuwe riklaantje en Burgemeester en Wethouders voor de verbetering der afwatering van dien grond een crediet te verleenen van ƒ250. Wijziging van het werkliedenreglement en in verband daarmede wijziging der veror deningen regelende den werkkring der vaste commissie om Burgemeester en Wethouders bij te staan in zake de Gemcentereiniging die, regelende den werkkring der vaste com missie om Burgemeester en Wethouders bij te staan in het beheer der Gemeentelijke Gasfabriek en der Gemeentelijke Water leiding en der verordening op het beheer der Gemeentelijke Gasfabriek en Waterleiding. 29 3 April. Verleening eener gratificatie van 187.50 aan P. F. Zuuring voor de waarneming der betrekking van hoofd der O. L. School F. Wijziging der gemeentebegrooting voor 1911. Wijziging der Algemeene voorwaarden, waar op in eeuwigdurende erfpacht kunnen wor den uitgegeven de aan de gemeente Zutphen in eigendom toebe'ioorende gronden, voor zoover deze daarvoor geschikt worden geacht. 1 Mei. Besluit tot het verhuren aan den Staat der Nederlanden van de kazerne, „Het Burger weeshuis" voor den tijd van 1 Mei 1911 1 Mei 1912 tegen den prijs van f 2000.— Ingebruikgeving aan de Commissie der Gereformeerde Kerk ter behartiging van liet Gereformeerd Zondagschoolonderwijs, tot wederopzegging van eeiiige lokalen der O. L. School E. Verleening aan Burgemeester en Wethouders van een crediet ad 207.15 in verband met schade, bekomen door het schip „Hollandia" door het stooten tegen de due d'alven bij de Gasfabriek. Wijziging der Gemeentebegrooting, dienst 1910. Besluit tot het wijzigen der Gemeentebe grooting voor 1911 en tot het beleenen van aandeelen Ned. Wesffaalsche Spooweg Mü. (zie 6 Febr. hiervoren, bldz. 27.) Besluit 3400 uit te keeren aan de Tram weg Mü. „de Graafschap" als rentegarantie over 1910.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 16