Bijlage Fa. 2 Ziekten van het hart Aandoeningen van het gebit 5. School F. Onder de 39 nieuw toegelaten leerlingen kwamen voor Oogaandoeningen3 Ooraandoeningen2. Keelaandoeningen (waaronder adenoide vegetaties en vergroote amandels) 4. Ziekten van het zenuwstelsel i. Scrofulose Anaemie Aandoeningen van het gebit .11. Pediculosis7 Impetigo1 Achterlijkheid2. Aan eenige der oudere leerlingen, die één- en meer malen het advies hadden in den wind geslagen, werd nogmaals een brief medegegeven aan de ouders, waar in aangedrongen werd op behandeling door den huis dokter, en nieuwe afwijkingen werden bij 25 der ou dere leerlingen aangetroffen, en wel Oogaandoeningen3 Ooraandoeningenj Keelaandoeningen (waaronder vergroote amandels) 4. Anaemie Scrofulose Niet tuberculeuze longaandoeningen 2. Aandoeningen van het gebit .12. Pediculosis4. Bijlage Fa. 3 Eczeem1. Impetigo1. School I. In den loop van 't jaar werden 67 leerlingen toege laten, waarvan 8 tot de hoogere klassen. Verschillende afwijkingen kwamen bij 40 dezer kin deren voor: Oogaandoeningen12. Ooraandoeningen8. Keelaandoeningen (waaronder adenoide vegetaties en vergroote amandels) 8. Longaandoeningen2. Rachitis1. Scrofulose3. Anaemie6. Eczeem4. Pediculosis en impetigo7. Alopecia areata1. Aandoeningen van het gebit .17. Achterlijkheid1. Bij de oudere leerlingen werden alsnog de volgende afwijkingen geconstateerd Oogaandoeningen18. Ooraandoeningen3. Keelaandoeningen (waaronder vergroote amandels) 5. Verkromming van den ruggengraad 2. Scrofulose3. Anaemie1. Aandoeningen van het gebit .29. Pediculosis8.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 159