Datum van ingang 24 N A M t N. B E T B EKK1 N G. klei' benoe-j van liol ming. onlslag. J. M. fiijlo. A. W. Eangcnbere. J. 1). G. lias. W. Kraa. Sj. J do Vries. Mej. P. II. 'Ui. M. linnen. W. Meijer. II. J. Sarink. J. W. Kesler. G. J. Gijinink. Mej. J. A. A. Kumpe. Mej. A. J. van den Borg. I'. J. Jacobsnn. E. J. Spiogolonborg. J. II. Boesveld. Onderwijzer School P. Onderwijzer School F. id. id. id. Onderwijzeres School F. Onderwijzer School I. id. Hoofd herb. School in School 1 ill. Onderwijzeres herli. school i School II. Id. 2c sinker Gasfabriek. Beiniger. Wegwerker. I Ocl. I Maarl. II Juli- 10 Sepl. i I Juni. 1 Ocl. n I I. I 1-2 Dec. 28 Jan. 1-21 Mei. I Jnli. I April. I Och I Januari. ,1 Mei. Plaatselijke verordeningen, enz., gedurende het jaar 1911 vastgesteld. 1Strafverordeningen 12 Juni. Verordening lot wijziging der Politieveror dening. 2. Belastingverordeningen 8/9 Dcc. Verordening op de heffing van 35 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeeie belasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard: 6 Febr. Wijziging der verordening op de schoolartsen. 6 Maart. Wijziging van het Reglement voor de werk lieden in dienst der Gemeente. 3 April. Idem. 25 3 April. WijzigingderAlgemeeneerfpachtsvoorwaarden. 3 Wijziging der Verordening op het beheer van de Gemeentelijke Gasfabriek en van de Gemeeentelijke Waterleiding. 3 Wijziging der Verordening, regelende den werkkring der vaste Commissie van Bij stand voor de Gasfabriek en de Waterleiding. 3 Wijziging der verordening, regelende den werkkring der vaste commissie van bijstand voor de Gemeente-reiniging. 15 Mei. Verordening, regelende de ontvangsten en betalingen voor de Gasfabriek en de Water leiding. 10 Juli. Wijziging idem. 9 Oct. Wijziging der verordening tot regeling van het herhalingsonderwijs. 9 Wijziging van het reglement omtrent het be heer en gebruik van de Bad- en Zwem inrichting aan den Graaf-Ottosingel. 9 Verordening, regelende het getal en de be zoldiging van het personeel, onder den Direc teur werkzaam, aan de Gasfabriek en de Waterleiding en niet vallende onder de bepa lingen van Gem. blad 199. 6 Nov. Wijziging der verordening, regelende het getal en de bezoldiging van het personeel onder den Gemeente-architect werkzaam aan de afdeeling openbare werken. 18 Dec. Verordening, regelende het verleenen van pensioen door de Gemeente Zutphen aan Gemeente-ambtenaren en daarmede bij Raadsbe-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 14