Bijlage D. 14 der Hoogere Burgerschool ter beschikking zou komen, acht zij het weiischelijk, het al of niet tot uitvoering komen van deze plan nen af te wachten. Ook in het afgeloopen jaar ondervond het onderwijs in sommige lokalen weder veel hinder van het straatrumoer, terwijl ook de vleeschwarenfabriek hare hinderlijke na bijheid bij voortduring doet gevoelen. Leermiddelen. De verzameling leermiddelen werd uitge breid voor: Natuurkunde met: 1 milli-ampère en volt meter (naar van Huffel), 1 buis van Kundt, 1 demonstratie thermometer, 1 vuurpomp, 1 demonstratie wijzerbalans, 1 brug van Wheatstone (naar Kolbe). Scheikunde met1 droogkast, 1 portefeuille met teeke- ningen van het gasbedrijf. Plant- en dierkunde met3 krokodillen op spiritus (geschenk van den jongenheer L. R. Beijnen), krabben op spiritus (ge schenk van den jongenheer W. M. C. R. Evers), eenige Indische torren en vlinders (geschenk van den heer Mazee, Civ. en mil. Bijlage D. 15 A ardrijkskunde Bibliotheek. Aangeschaft A. Daudet, J gezaghebber te Posso, Oud-leerling). Verder Aus der Heimat, Jahrgang 1911. FaunaOermanica, Kafer III.* 'Geschenk van de Comm. van Toezicht, met Bos. Schoolkaart van Ned. O. Indië. Beekman. Schoolkaart van Nederland. Kat en Zuidema. School kaart van Midden-Europa. Sydow-Habenicht. Wand kaart van Afrika. Sydow-Habenicht. Wand kaart van het Balkan-Schier eiland. Sydow-Habenicht Wand kaart van Italië. Sydow-Habenicht. Wand kaart van Spanje. Sydow-Habenicht. Wand kaarten van Noord- en Zuid-Amerika. Johnston. Map of the United States of America, werd

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 143