Bijlage D. 10 en 2 vrouwelijke leerlingen op geneeskun dige verklaring. Het Gymnastiekonderwijs aan de man nelijke leerlingen der eerste, vierde en vijfde klasse wordt tussclien de gewone lessen ge geven de vrouwelijke leerlingen worden voor dit onderwijs in twee afdeelingen ver deeld. Alle leerlingen der vijfde klasse namen deel aan het eindexamen; van dezen ver kregen 18 mannelijke en 6 vrouwelijke leer lingen het getuigschrift, terwijl 1 mannelijke leerling niet slaagde, die gelijk reeds ver meld werd tot de school terugkeerde. De namen der geslaagden (in alphabe- tische volgorde) zijn: Vrouwelijke leerlingen C. M. G. D. van Embden Andres, W. C. li. Feringa, K. A. Lenderink, h. j. Makkink, J. F. A. Th. Rutgers, A. Verkerk, Mannelijke leerlingen H. O. Boerman, D. w. Bouwmeester, M. ten Cate, J. B. Eggink, W. Enklaar, W. A. Enter, H. w. Hofstede, Bijlage D. 11 C. F. L. Hoogland, J. P. van der Hoop, J. Kan, j. V. P. Kuiper, M. J. Kramer, G. F. M. Loep, J. C. Maier, H. Rexwinkel, G. E. Rutgers, B. H. Vaags, A. Voorderman. De vermoedelijke bestemming der geslaag den is: 3 vrouwelijke zijn geplaatst op een handels kantoor te Amsterdam. 1 vrouwelijke is geplaatst op een accoun tantskantoor. 1 vrouwelijke studeert voor acte M. O. Engelsch. 1 vrouwelijke is leerling-verpleegster. 3 mannelijke studeeren voor arts. 2 mannelijke studeeren voor veearts. 2 mannelijke studeeren voor Staatsexamen (wet H. O.) 2 mannelijke zijn geplaatst op handelskan toren te Amsterdam en Enschede. 1 mannelijke bezoekt de suikerschool te Amsterdam. 1 mannelijke is geplaatst op het Koninklijk Instituut voor de Marine te Willemsoord. 1 mannelijke studeert aan de R. H. L. T. en B. S.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 141