Bijlage B. 22 door die Commissie gericht aan het Gemeentebestuur van Deventer. Bij dat schrijven is geadviseerd tot het organiseeren van een keuringsdienst op voedings- en gebruiksartikelen en ook de aandacht gevestigd op een eventueele samenwer king met de gemeenten Zutphen en Apeldoorn. HOOFDSTUK XI. Uitvoering en handhaving van wetten en verordeningen. Door Burgemeester en Wethouders van Zutphen is bij schrijven van 6 Januari 1911 om advies ingezonden een voorstel tot wijziging van de verordening op de school artsen. De bedoeling der wijziging was om artikel 16 uit de verordening te schrappen. De commissie heeft bij schrijven van 27 Januari 1911 op verschillende gronden tot behoud van het artikel geadviseerd. Bij Besluit van den Gemeenteraad van 6 Februari 1911 is het toezicht van de schoolartsen ook uitgebreid over de drie door de gemeente gesubsidieerde bewaarscholen. Van Gedeputeerde Staten van Gelderland is een schrijven ontvangen, waarbij is ingezonden een afdruk van de be schikking van Zijne Excellentie den Minister van Binnen- landsche Zaken d.d. 9 Mei 1911, strekkende tot wijziging van de voorschriften, bedoeld in art. 1 van het Koninklijk Besluit 29 Juni 1907 (Staatsblad No. 155) omtrent ont smettingen. Bijlage B. 23 Van het Gemeentebestuur is ontvangen een exemplaar van Gemeenteblad 159f, waarin is opgenomen het Raads besluit d.d. 12 Juni 1911 tot wijziging der Politie-verorde- ning dezer Gemeente. HOOFDSTUK XII. Onderwerpen niet vallende onder een der vorige hoofdstukken. Namens den Minister van Binnenlandsche Zaken zijn door Gedeputeerde Staten van Gelderland aan de Com missie toegezonden twee exemplaren van de lijst van ge neeskundigen, tandmeesters, apothekers, drogisten en vroedvrouwen op 1 Januari 1911 gevestigd in de provincie Gelderland. Behandeld en vastgesteld in de openbare ver gadering van de Gezondheidscommissie te Zutphen den 29 Februari 1912. D. MOLENAAR, Voorzitter. J. L. SIEMENS, lo. Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 126