Bijlage A. 4 Geldelijke steun van Gemeentewege. 20. Rentedragende voorschotten Kwam niet voor. aan personen, tot wie eene aan schrijving tot verbetering is gericht; bedrag, aflossing en rente. 21. Voorschotten en bijdragen Idem. aan vereenigingen, vennootschap pen of stichtingen verleend over eenkomstig art. 30 der Woningwet. 22. Overdracht van gronden en Idem. gebouwen aan vereenigingen, ven nootschappen of stichtingen over eenkomstig art. 31 der Woningwet. 23. Aankoop van gronden en Idem. gebouwen overeenkomstig art. 31 der Woningwet. 24. Toepassing van art. 32, a, Idem. b en c, der Woningwet. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Woningwet. 26. Naleving van de voorschrif ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der Kwam niet voor. Bewoning van loodsen, keeten, tenten e:i andere soortgelijke in richtingen kwam niet voor. Naar aanleiding van door de Gezondheidscommissie overge- B ij lage A. 5 volkshuisvesting, sub 1 —26. niet aangeduid 28. Verrichtingen van vereeni gingen, vennootschappen, stichtin gen en particulieren tot verbetering der volkshuisvesting. brachte klachten over den stank van een in den kelder van een hotel aanwezige beerbtit, werden zoodanige maatregelen genomen, dat hierin eene verbetering tot stand kwam. De kelder werd als privaafput buiten gebruik gesteld, schoongemaakt, bijgemetseld, aan gestreken en de vloer er van dichtgemaakt en een geheel nieuwe beerput buiten het gebouw ge maakt met aansluiting op het ge- meenteriool, volgens de gebruike lijke voorschriften. Sinds dien zijn geen klachten meer vernomen. In October is een blok van 46 woningen gebouwd voor rekening van de alhier gevestigde vereeni- ging „de Spaarkas,'- welke stich ting beoogt de verbetering der volkshuisvesting. Deze huizen zijn zeer gezocht. De Burgemeester, ZIMMERMAN. De Wel. Secretaris, HOUTAAR.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 114