14 Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 10 Januari. Wijzigingen nieuwe vaststelling der Gemeen- tebegrooting 1910 naar aanleiding van schrij ven Gedep. Staten, wordende de inkomsten en uitgaven vastgesteld op f 697213,47A. Besluit aan Gedeputeerde Staten te adviseeren niet in te gaan op het verzoek van het raadslid Bonté om de Gemeenterekening 1908 niet goed te keuren. Besluit zich te wenden tot Gedeputeerde Staten van Gelderland met het verzoek, het model der Gemeente-begrooting te wijzigen in dier voege, dat voortaan elke buitenge wone uitgaaf, als afzonderlijke post kan worden opgenomen in de begrooting. Besluit niet in te gaan op het verzoek der Kamer van Koophandel en Fabrieken inzake verkaveling bouwterrein. Aanneming voorstel Engelen en de Blécourt, tot het vragen van inschrijving op bouwgrond aan den Jacob Damsingel. Machtiging aan Burgemeester en Wethouders tot vragen inschrijving op grond aan de Hooge Losplaats. Wijziging der algemeene erfpachtsvoor- waarden. 7 Februari. Eervol ontslag aan mej. J. A. Th. Beek als Onderwijzeres aan school A. Als voren aan C. Alberti als controleur der Gemeente belastingen. Benoeming van Mr. J. C. Immink tot lid 15 Commissie van Toez. op het middelbaar Onderwijs. (Niet aangenomen.) 7 Februari. Benoeming van W. Cool te Rotterdam tot lid der Commissie, belast met het onderzoek naar de meerdere of mindere deugdelijkheid van het door den Directeur der Gasfabriek gevoerd beheer. (Niet aangenomen.) Wijziging van het Reglement voor het Bornhof. Vaststelling ontwerp tot herziening van het plan van uitbreiding (blad 2) der Gemeente. Besluit tot betaling uit den post voor onvoorziene uitgaven der begrooting voor 1909. 1604.19). Machtiging aan Burgemeester en Wethouders tot het beleenen van aandeelen der Ned. WestfaalscheSpoorwegmaatschappij, ter voor ziening in eventueele behoefte aan kasgeld. Vaststelling 2e suppletoir kohier Hoofde- lijken Omslag dienst 1909 tot een bedrag van 682,51. 7 Maart. Benoeming van Mej. C. Mallinckrodt tot onderwijzeres aan school A. Benoeming van Jlir. C. E. W. van Pan- huys tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van O. S. Knottnerus te Rot terdam tot lid der Commissie, belast met het onderzoek naar de meerdere of mindere deugdelijkheid van het door den Directeur der Gasfabriek gevoerd beheer.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 9