Bijlage B. 16 In deze school is nog opgemerkt, dat de kleeren der kinderen, opgehangen op de overdekte speelplaats, aan de aanwezige kapstokken zijn opgehoopt. Het zou wenschelijk zijn, dat de kleeren van ieder kind, afzonderlijk aan een haak werden gehangen met zooveel ruimte, dat de kleeren van ieder kind geheel vrij hangen. In school F in de Hoven zijn de steenen vloeren door houten vloeren vervangen. b. Fabrieken en werkplaatsen. De van Burgemeester en Wethouders van Zutphen ont vangen kennisgevingen naar aanleiding van art. 6 der Hin derwet betroffen de volgende gevallen: 1. Uitbreiding van een door gaskracht gedreven inrich ting voor houtbewerking aan de Bakkerstraat alhier. 2. Plaatsing van een heete luchtbakoven in de fabriek aan de Havenstraat. 4. Oprichting eener bakkerij met heete luchtoven in het perceel aan de Gasthuisstraat no. 4. 5. Het in gebruik nemen van een benzinemotor in de smederij op het perceel aan de Noorderhaven no. 19. 6. Oprichting van een graanmalerij met gasmotor van 16 P. K. op het perceel aan de Parkstraat no. 4. Bijlage B. 17 7. Het oprichten van een wassmelterij in het perceel aan de Spiegelstraat no. 3. 8. Hernieuwde aanvrage voor het oprichten van een graanmalerij met gasmotor van 18 P. K. op het perceel aan de Parkstraat no. 4. 9. Uitbreiding van de inrichting gedreven door ee:i gasmotor aan de Lievenheersteeg no. 43. 10. Uitbreiding van de tabaksfabriek aan het Oudewand no. 38. 11. Oprichting van een opslagplaats van petroleum in ijzeren vaten op een gedeelte van het perceel aan de Oost zijde van den Buitensingel. 12. Oprichting van een bewaarplaats van lompen op het terrein aan den hoogen loswal bij den IJsel. 13. Het oprichten van een banketbakkerij in den kelder van het perceel Turfstraat no. 8. 14. Vervanging van den bestaanden gasmotor dooreen stoommachine in de machinale wasch- en strijkinrichting op het Hoornwerk alhier. 15. Het in gebruik nemen van een gasmotor voor het in beweging brengen van diverse machines in de schoen makerij achfer het perceel aan de Houtmarkt no. 63.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 98