12 Plaatselijke verordeningen enz. gedurende liet jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. 4 April. Verordening op liet rijden met stoomtrammen over de openbare wegen in de bebouwde kom der Gemeente Zutplien. 6 Juni. Verordening tot wijziging der verordening, hou dende verbod tot bouwen of herbouwen op grond, welke in de naaste toekomst is bestemd voor den aanleg van straten of pleinen in de Gemeente Zutphen. 7 Nov. Verordening tot wijziging van de politiever ordening. Den 10 October 1910 werd door den Raad ingetrok ken de verordening op de huizen van ontlicht en de publieke vrouwen in de Gemeente Zutphen. 2. Belastingverordeningen. 26 Nov. Verordening heffing 35 opcenten op de hoofd som der Rijks personeele belasting. 30 Dec. Verordeningen op de heffing en invordering eener plaatselijke directe belasting naar het inkomen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 10 Jan. Wijziging Algemeene Erfpachtsvoorwaarden. 7 Febr. Wijziging Reglement Bornhof. 7 Maart. Verordening, regelende het salaris van den boekhouder aan de Gasfabriek en de Water leiding. 13 4 April. Wijziging verordening, regelende de bezoldi ging van het onderwijzend personeel aan de O. L. Scholen (met uitzondering der herha lingsscholen). 2 Mei. Verordening, regelende het getal en de bezol diging van het personeel, onder den Gemeente- Architect werkzaam aan de afdeeling open bare werken. 2 Wijziging verordening, regelende de bezoldi ging der leeraren aan de H. B. School. 6 Juni. Wijziging Reglement Bornhof. 29 Aug. Wijziging verordening op de Schoolartsen. 10 Oct. Wijziging verordening, regelende de samen stelling en inrichting van de Plaatselijke Com missie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 26 Nov. Verordening, regelende de bezoldiging van den ambtenaar ten kantore van den Gemeen te-Ontvanger. 26 Verordening, regelende het getal en de be zoldiging van de ambtenaren aan het bureau voor de Controle der Gemeente-belastingen, enz. 4. Instructiën. 10 Oct. Wijziging der Instructie voor den Gemeente- Arts, belast met den heel- en verloskundigen dienst buiten het Ziekenhuis. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verorde ningen had niet plaats. o

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 8