142 In het jaar 1910 werden krachtens de Hinderwet door ons de volgende vergunningen verleend Aan E. F. J. van Bruggen, tot uitbreiding van zijne door gaskracht gedreven inrichting voor houtbe werking aan de Bakkerstraat no. 17. de Directie der Naaml. Vennootschap „de Zutphen- sche Broodfabriek," tot uitbreiding van hare fabriek aan de Havenstraat, door bijplaatsen van een heeteluchtoven. J. Gravestein, tot het oprichten eener bakkerij met heeteluchtoven op het perceel aan de Gast huisstraat no 4. H. Boesewinkel, tot plaatsing van een bezinemotor van 6 P.K. tot het in beweging brengen van een draaibank, eene boormachine en andere werktui gen in zijne smederij op het perceel aan de Noor derhaven no. 19. de firma J. Frankenhuis en Zn., tot het oprichten eener wassmelterij in het perceel aan de Spiegel straat no. 3. M. Garssen, tot het oprichten van een graanma- lerij met gasmotor van 16 P.K. op het perceel aan de Parkstraat no. 4. de firma H. W. Maaldrink, tot uitbreiding van hare inrichting gedreven door een gasmoter, aan de Lievenheersteeg no. 43. de firma Gebr. Wessels, tot uitbreiding van hare tabaksfabriek aan het Oudewand no. 38. de American Petroleum Company te Rotterdam, tot het oprichten van een opslagplaats van petroleum 143 in ijzeren vaten op een gedeelte van het perceel aan de Oostzijde van den Buitensingel. Aan S. Lcvison, tot het oprichten van een bewaarplaats van lompen op het terrein aan den hoogen loswal bij den IJssel. H. Dieterink, tot het oprichten van een banket bakkerij in den kelder van het perceel Turfstraat no. 8. L. G. van Brink, tot het in gebruiknemen van een gasmoter voor het in beweging brengen van diverse machines zijner schoenmakerij, achter het perceel aan de Houtmarkt no. 63. J. ten Hoopen, om in zijne machinale wasch- en strijkinrichting, op het Hoornwerk, den bestaanden gasmoter, te mogen vervangen door een stoom machine. Mej. de Wed. fac. Lenderink, tot uitbreiding van hare stoom- wasch- en strijkinrichting aan den weg naar Warnsveld no. 1. de Directie der Naamlooze Vennootschap Phenix Zeep Maatschappijgevestigd te Gouda, tot het oprichten van een opslagplaats van 2000 Liter petroleum in een gedeelte van het perceel aan de Zuiderhaven no. 6. H. J. Schiphorst, tot het oprichten van een slacht plaats van runderen en varkens in het perceel aan den Tadamasingel no. 3. D. W. Schoonman, tot het oprichten van eene linieerinrichting met gasmotor, tot het in beweging brengen van machines in die inrichting in de Barlheze no. 8.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 73