58 straat, 5 groote pakhuizen aan de Noorderhaven voor de firma's Reesink Hf Co. en Levison. Voor rekening van particulieren werden 78 aanslui tingen op gemeenteriolen gemaakt, waarvan 35 voor overstorting van beerputten. Wegen en voetpaden. A. Wegen, voorkomende op den legger A der wegen en voetpaden. 1. de Baankstraat. 2. de weg naar Laren (Kastanjelaan.) 3. de lage weg naar Vierakker of Ruiterdijk. 4. de Warnsveldsche weg. 5. de Emmeriksche weg. B. Wegen, voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel. 2. de Martinetsingel. 3. de Graaf Ottosingel. 4. de Tadamasingel. 5. de Vliegendijk. 6. de Dwarsstraat in de Hoven. 7. de Schoolstraat. 8. de Kruisstraat. 9. de zijtak van de Kruisstraat. 10. de Oude Touwbaan. 11. de Achterhoven. 12. de Dijkstraat. 59 13. de Buitensingel. 14. de Lunettestraat. 15. de Vijfmorgenstraat. 16. de Coehoornsingel. 17. de Rozenhof laan. 18. de Marschweg van de havenbrug tot de woningen der Spaarbank. C. Verharde wegen, niet voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1. de Stationsweg. 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe. 3. de Louise-singel over de Berkclbogen langs school H tot de Nieuwstad. 4. de wegen langs en over den Mulderskamp. D. Puin- en Sintelwegen. 1. de weg over den Houtwal. 2. de Marschwegen. 3. de weg naar Helbergen. 4. de zwarte weg, van den Emmerikschen weg bij het Wambuis over het Hooge West naar den Vierakkerweg. 5. de weg van de Vijfmorgenstraat af tot aan den Zwarten weg. 6. het lijnpad langs den IJssel. 7. de afweg over de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de losplaats. 8. de weg naar Tonden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 31