50 12. de bergplaats voor petroleum. 13. de stadstimmerwinkel en het magazijn aan het Kerkhof met de woning van den Hoofdopzichter. 14. de bergloods en de grintbergplaatsen aan den Houtwal. 15. de bergloods aan den Vliegendijk. 16. het machinegebouw aan den Graaf Ottosingel (hoek Groensteeg). 17. de lokalen in gebruik bij de Naai- en Breischool aan den Paardenwal. 18. de lokalen in gebruik voor het Witte Kruis. 19. de bergplaats voor de brancards, voor het rijtuig, bestemd tot vervoer van besmettelijke zieken en de materialen en instrumenten voor den ontsmet- tingsdienst aan de Rosmolensteeg in het vroegere keurlokaal voor publieke vrouwen aldaar. 20. de ruïne over de Berkel. 21. 6 publicatieborden. 22. 26 urinoirs en twee openbare privaten op diverse plaatsen. 23. 27 watertrappen en spoelingen. De verschillende gebouwen werden naar behooren onderhouden en verkeeren in goeden toestand. De petroleumbergplaats aan de Noorderhaven werd weggebroken (wegens de uitgifte van het terrein aldaar) en verplaatst naar den Houtwal als bergplaats ten dienste der Gemeentewerken. Tot eventueele berging van de zeer weinige daar voor in aanmerking komende vaten werd een over welfd gedeelte der steenen loods op de Gemeente bergplaats in het Hoornwerk ingericht. 51 Van het Gemeentehuis werd de borstwering langs de Hofstraat afgehakt en opnieuw met portlandcement bepleisterd. In het „bureau van financiën" werd de houten vloer vernieuwd en eene nieuwe kast gemaakt; in den benedengang werd een nieuwe granitovloer gelegd. De trouwkamer werd opnieuw behangen en de trappen en portalen bij het bureau der Gemeentewerken werden opnieuw geverfd. De buiten-zonneblinden werden opnieuw geverfd. In de militiezaal werden de wanden en het plafond opnieuw geverfd. Op de vischmarkt werd eene nieuwe bergplaats voor manden gemaakt. In het politiebureau werd de vloer in de inspecteurs kamer vernieuwd en een kast gemaakt tot berging van het nieuw aldaar geplaatste koolzuurapparaat en van de verbandkist. De politiewacht in de Hoven werd van binnen geverfd. De lokalen op de binnenplaats der voormalige kazerne „Latijnsche school," waarbij het buiten dienst gestelde keurlokaal, werden bestemd tot magazijn voor den ontsmettingsdienst. Het publicatiebord bij de Veemarkt werd vernieuwd. Op de Vaaltstraat en in de Raadhuissteeg werden nieuwe publieke urinoirs geplaatst met ijzeren schermen voorzien. Torens. De torens werden van binnen schoongemaakt.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 27