28 bureau voor de controle der Gemeente-be lastingen, enz. 26 Nov. Besluit om cokes tegen verminderden prijs, (42J ets per H. L.) beschikbaar te stellen voor on- en minvermogenden. Besluit de paarden der Gemeente-reiniging niet meer te verzekeren, doch te vormen een paardenfonds, in verband waarmede op de begrooting voor 1911 is uitgetrokken ƒ200. Besluit op de Gemeente-begrooting voor 1911 200. uit te trekken voor vrouwe lijke hulp bij het onderzoek van leerlingen door de schoolartsen. Besluit J 50,subsidie te verleenen aan de Arnhemsche inrichting voor ooglijders. Besluit uit te trekken 3500,— voor uit baggeren gracht langs Graaf Ottosingel. Besluit een fonds te stichten tot verbete ring der Gemeentelanderijen en in dat fonds te storten 6000,— Besluit tot verhooging van den post voor onvoorziene uitgaven dienst 1911 met f 5000, met het oog op aanhangige voorstellen tot herziening van het loon der gemeente-werklieden. Besluit den gasprijs over de gewone meters te bepalen op 6 cent en over de muntme ters op 7 cent per ML Vaststelling der verordening tot heffing van 35 gemeenteopcenten op de hoofdsom der Rijks personeele belasting. 29 12 Dec. Benoeming van W. Kraa tot onderwijzer aan school F. Herbenoeming van Dr. M. E. van de Werk als lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Herbenoeming van S. J. Meyjes als Provi sor van het Bornhof. Herbenoeming van Mr. M. Rom Colthoff als Provisor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Herbenoeming van G. J. Garsen als Pro visor van het Burger Weeshuis. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Besluit aan de Zutphensche IJsvereeniging toe te staan het eilandje in den grooten vijver in het Coenenspark naar het N. O. te verplaatsen en tot verhuring van grond op de Marsch aan die Vereeniging. Verleening van ontheffingen in den aanslag in de Plaatselijke Directe Belasting naar het Inkomen, dienst 1910. Goedkeuring van begrootingen voor 1911 der instellingen van weldadigheid: St. Anne Broederschap, Bornhof, Burger Weeshuis, Oude- en Nieuwe Gasthuis en Sint Antho ny Groote Broederschap. Eervol ontslag aan J. P. Muijderman, op verzoek, als lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs en als lid der Commissie voor de Muziekschool.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 16