Bijlage M. 6 360,46 voor M. R. de Jong, gewezen mach. stoker; 212,56 Wed. J. Pontfort, 126,36 W. Ezerman, 145,01 J. Pieper en 1 kind. De reserve-stoker H. Jansen kwam in de plaats van Eekhuis in de stokerij. De 2de machinist der Electrische inrichting, J. Bosman, nam de plaats in van de Jong, terwijl zijn werk werd overgenomen door den lossen arbeider H. Nachtegaal. De lantaarnaansteker Mulder werd niet vervangen, omreden diens wijk voor proef werd geïnstalleerd met automatische aansteekapparaten. A1et ingang van 1 October 1910 werden tot vaste arbeiders aangesteld A. Klaasen, B. Kornegoor, H. J. Wullink, A. J. Holmer, P. Soeteman, H. Lintveld en A. J. Eijerkamp. Met ingang van dien datum werd aan den laatstgenoemden eervol ontslag verleend als lan taarnaansteker en in zijn plaats als voorloopig tijdel ijken lantaarnaansteker aangesteld J. Wasseveld. Op 31 December 1910 bestond het vaste personeel uit: Directeur, Opzichter, Boekhouder, tevens voor de Waterleiding, Adjunct-Boekhouder, 1 Klerk, tevens voor de Waterleiding, 2 Kantoorloopers, tevens belast met het opnemen der meters en het innen der Gas- en Waterqui- tanties, 1 Geldophalcr voor de muntmeters, tevens dienst doende als meteropnemer, Bijlage M. 7 1 Portier-magazijnmeester, 1 Fitter, 1 Fitters handlanger, 1 Gloeilichtfitter, 1 Smid, 1 Smids handlanger, 1 Timmerman, 1 Metselaar, 1 Verver, 1 Zuivermeester, tevens kraandrijver, 1 Machinist voor de Electrische inrichting, en 1 vacature 3 Machinisten-Stokers, 3 Eerste stokers, 3 Tweede stokers, 3 Derde stokers, 1 Cokesgasmaker, 7 arbeiders, tevens reserve stokers, 3 Lantaarnaanstekers-poetser voor de stad, 1 id. id. Warnsveld, 4 id. 1 id. tevens controleur. Het bereiden van zwavelzure ammoniak geschiedt door de arbeiders Kornegoor, Soeteman en Lintveld; voor reserve in de stokerij deden dienst de arbeiders Wullink en Holmer, terwijl de anderen het werk daar ter plaatse moeten leeren. De opengevallen plaats van 2de machinist voor de Electrische Inrichting werd verloopig ingenomen door den lossen arbeider Nachtegaal.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 168