24 weg naar Voorst en in verband daarmede wijziging begrooting 1910. 29 Aug. Besluit aan de straat, loopende tusschen de beide groepen van woningen van de David Evekinkstichting bij den Tadamasingel en van daar langs de gracht aan den Houtwal en voorts in Noordelijke richting tot aan de brug aan het einde der Spittaalstraat, te geven den naam „Tadamastraat." Besluit het crediet van 2000,— bij Raads besluit van 4 April 1910 verleend aan Burgemeester en Wethouders voor den bouw eener overdekte longeerplaats op de Veemarkt, te verhoogen met 450,— 10 Od. Benoeming van Dr. Th. Dokkum tot Con rector van het Gymnasium. Benoeming van G. Spoor tot Hoofd van school F. (Niet aangenomen.) Benoeming van A. van Otterlo tot onder wijzer aan school D. Toekenning aan Mevrouw de Wed. Balland- Gautier eener jaarlijksche gratificatie ad 300,-. i, Besluit deel te nemen aan de combinatie DeventerZwolle, inzake electriciteitsvoor- ziening. Besluit ingebruik te nemen vijf lokalen der Ambachtsschool ten behoeve der Gemeen telijke Tcekenschool en der Burger-Avond school tegen eene vergoeding van 550,— per cursus (waarvan 450,— ten laste der 25 Teekenschool en 110,— ten laste der Burger- Avondschool.) Verhooging der belooning van den leer- aar aan de Teekenschool J. W. van Loo tot f 100,en benoeming tot leeraren aan die Inrichting voor den cursus 1910/11 van R. Renssen en T. Wallenburg. 10 Oct. Verhooging der belooning van den tijde- lijken leeraar aan de Burger Avondschool P. F. Zuuring tot 320,—. Wijziging der verordening, regelende de samenstelling en inrichting van de Com missie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Verleening aan de Commissie tot regeling van openluchtspelen voor de kinderen van de openbare lagere scholen alhier eener subsidie van 100, Goedkeuring der rekeningen over 1909 van de volgende instellingen: Oude-en Nieuwe Gasthuis, Bornhof, Sint Anthony Groote Broederschap, Burgerweeshuis, St. Anne Broederschap, Gebroeders Bakkers Wees huis en David Evekinkfonds. Eervol ontslag aan F. H. van Etteger als gemeente-architect. Besluit adhaesie te betuigen aan het adres van den Raad der Gemeente Zevenaar, gericht tot de Ministers van Binnen). Zaken en Financiën, houdende verzoek te bevor deren dat spoedig eene wettelijke pensioen regeling tot stand kome voor gemeente-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 14