22 4 Juli. Besluit om aan de afdeeling Zutphen van den Volksbond tegen Drankmisbruik, met ingang van 1 Januari 1911, voor elke leerlinge der herhalingsschool, die een of beide cursussen (één in strijken en één in koken) van de Afdeeling volgt, te betalen 8,— per cursus, mits zij zich verbindt die leerlingen gratis toe te laten tot die cursussen. 25 Juli. Herbenoeming van Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer als curator over het Gymnasium. Benoeming voor den cursus 1910/11 tot leerares in de Duitsche taal en tot leeraar in de Staatswetenschappen aan de Hoogere Burgerschool resp. Mej. E. N. J. E. Bol derman en Mr. Dr. G. L. van Oosten Slingeland, en tot tijdelijke leeraren aan de Burgeravondschool voor dien cursus H. F. C. Bos, H. J. W. J. Remmers, A. W. E. J. de Haan, L. E. Claus, P. F. Zuuring, D. J. van Loo, C. L. Fahro, E. J.Wassink, C. G. van Munster en F. Hartsuiker. Benoeming van Mej. E. D. Schneijder tot onderwijzeres aan school H. Benoeming van Dr. E. C. C. van Lennep tot schoolarts. Verleening aan Burgemeester en Wethouders van een crediet ad 850,— voor het maken van een tweeden beerput op de mestbergplaats. 23 25 Juli. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders tot aangaan overeenkomst met de Staatsspoor betreffende huur van grond. Verlenging van huur van diverse perceelen bouwland. Verleening aan de afdeeling Zutphen van den Nat. Bond van Handels- en Kantoor bedienden „Mercurius," over het jaar 1911 eener subsidie ad 250,— voor het oprich ten van een handelscursus. Intrekking van het Raadsbesluit d.d. 5 Maart 1877, waarbij werd ingesteld eene commis sie voor de Inkomstenbelasting. Eervol ontslag aan Dr. J. Hooykaas als conrector van het Gymnasium. 29 Aug. Benoeming van B. J. Roes tot onderwijzer aan school D. Benoeming voor den cursus 1910/11 van J. V/. van Loo, L. E. Claus en D. J. van Loo tot tijdelijke leeraren aan de Gemeen telijke teekenschool. Opmaking voordracht tot benoeming van leden van het College van Zetters voor 's Rijks Directe Belastingen. Wijziging der verordening op de school artsen. Voorloopige vaststelling Gemeenterekening over 1909. Aanbieding Gemeente-begrooting voor 1911. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders tot verkoop van 76 iepenboomen a/d

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 13