2^3 2\T- Bijlage D. 20 benevens een groot aan tal voorwerpen voor dage- Iijksch gebruik. Bibliotheek. Ten geschenke werd ontvangen: J. Verne, De kinderen van kapitein Grant, 3 din. J. Verne, Het geheimzinnige eiland, 2 dln. J. Verne, 20000 mijlen onder de zee, 2 dln. J. Verne, Vijf weken in een luchtballon. Erckmann-Chatrian, De blokkade van Phals- burg. Erckmann-Chatrian, De loteling van 1813. Erckmann-Chatrian, De invasie van 1814. Aangeschaft werd: E. Rostand, Cyrano de Bergerac (2 ex.) M. Hovingh et J. Bitter, Autour de Cyrano de Bergerac (3 ex.) J. Stamperius, F. Naerebout. A. Verweij, Persephone en Demeter. L. Penning, De verkenner van Christiaan de Wet. C. Vosmaer, Londinias. E. Gerdes, De kanten zakdoek. P. J. Andriessen, De val van een koningshuis. Hildebrand, Camera obscura. Hildebrand, Na vijftig jaar. W. Bilderdijk, Elius, Urzijn en Valentijn, Ode aan Napoleon. A. de Wit, Verborgen bronnen. Dr. Juris. De candidatuur van Bommel. J. van Looij, Feesten. Bijlage D. 21 H. Gorter, Mei. H. J. A. M. Schaepman, Aya Sofia. J. J. L. ten Kate, De Schepping. H. de Veer, Trou-ringh voor 'tjonge Hol land. Wegens gebrek aan geldmiddelen konden niet meer boeken worden aangeschaft; een supplement-catalogus werd dit jaar niet ge drukt. De uitgifte van boeken blijft geschieden op de wijze in vorige verslagen vermeld gedurende het schooljaar 19091910 werden in 13 zittingen aan 152 leerlingen 1129 boe ken uitgereikt. III. Burger-Avondschool. Personeel. In het personeel is dit jaar geen verande ring gekomen. Het bestaat uit:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 123