18 kennen subsidie met den huurprijs worden verhoogd. (Zie 6 Juni hierna.) 2 Mei. Verhuring aan M. C. Sigal te Utrecht, van een gedeelte der Hooge Losplaats, tegen een jaarlijkschen huurprijs van 12,50 per 100 M-\ Verhuring aan J. J. van der Peijl van een perceel grond, gelegen achter de kazerne der marechaussée, tegen een jaarlijkschen huurprijs van 18, Besluit tot het gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters enz. Wijziging der voorwaarden, waaronder aan A. J. Klaassen zijn verhuurd het Veemarkt gebouw en de gebouwen met stalling bij de Veemarkt. Gratis ingebruikgeving aan den Zutphen- schen Bestuurdersbond van de Militiezaal met vrij vuur en licht op 2 avonden in de week voor een te houden cursus. Verleening aan Burgemeester en Wethou ders van een crediet ad 50,voor her stelling van meubilair dier zaal en toeken ning aan G. C. Kolber in verband met het vorenstaande, eener toelage ad ƒ20,voor schoonhouden enz. van die zaal. Vaststelling der verordening, regelende het getal en de bezoldiging van het personeel onder den Gemeente-Architect werkzaam aan de Afdeeling Openbare Werken. Wijziging der verordening, regelende de be- 19 zoldiging van de leeraren aan de H. B. School. 2 Mei. Eervol ontslag aan J. A. Suringar als leer- aar aan de Hoogere Burgerschool. Besluit tot aanvulling der Gemeentebegroo- ting 1909 en tot betaling uit den post on voorziene uitgaven van die begrooting. Goedkeuring rekeningen 1909 van: het Ste delijk Museum, de Bewaarscholen, de Kamer van Koophandel en Fabrieken, het Stedelijk Ziekenfonds, de Geldersche Vereeniging voor kunstnijverheid. Uitloting aandeelen geldleeningen. Vaststelling primitief kohier inkomstenbelas ting 1910, tot een bedrag van f 97373,26. Verhuring aan den Staat der Nederlanden wederom voor 1 jaar van het gebouw „het Burger Weeshuis" voor 2000. 9 Mei. Verhuring aan H. Woudstra van het huis Oude Wand No. 20 voor den tijd van 1 Sept. 1910-1 Sept. 1913 a 300,— 'sjaars. Besluit tot uitkeering van 3400.— aan de Tramweg Maatschappij de „Graafschap" als rentegarantie over het jaar 1909. 6 Juni. Wijziging der verordening, houdende ver bod tot bouwen of herbouwen op grond, welke in de naaste toekomst is bestemd voor den aanleg van straten of pleinen. Verhuring voor 12 jaren aan de afdee ling Zutphen van de Nederl. Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkunde

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 11