16 7 Maart. Verkoop van grond aan den Jacob Dam- singel aan A. J. H. Reesink Czn. en tot uitgifte in erfpacht van grond aan de Hooge Losplaats aan S. Levison. Benoeming van den Wethouder D. Mole naar tot afgevaardigde naar de te Deventer te houden vergadering ter bespreking der electriciteitsplannen. Eervol ontslag aan R. van der Meer als onderwijzer aan school D. Eervol ontslag aan C. Kraal als onderwijzer aan school I. Oratis-ingebruikgeving van lokalen der La- tijnsche school aan den Staat der Neder landen. Vaststelling verordening, regelende de be zoldiging van den Boekhouder der Gasfa briek en Waterleiding. Vaststelling 3e suppletoir kohier Inkomstenbe lasting dienst 1909, tot een bedrag van f 6,41. 4 April. Benoeming van T. Camerling tot controleur der gemeentebelastingen. Benoeming van J. K. van Toledo tot onder wijzer aan school D. Benoeming van T. van Lohuizen tot onder wijzer aan school I. Besluit tot verbouw van school D, en om het personeel aan die school uit te breiden met 1 leerkracht. Besluit tot het aangaan eener ruiling van grond met de firma J. A. Garvelink alhier. Wijziging der verordening, regelende de bezoldiging van het onderwijzend personeel 17 aan de O. L. Scholen (betreffende onder wijzeressen, uitsluitend belast met het onder wijs in de nuttige handwerken.) 4 April. Verleening aan Burgemeester en Wethou ders van een crediet tot een maximum van f 2000,— voor den bouw eener overdekte Iongeerplaats op de Veemarkt (zie 29 Aug. hierna) en machtiging aan dat College dit gebouw in gebruik te geven aan de Provin ciale Regelingscommissie voor de paarden fokkerij in Gelderland tegen betaling van 50.voor elke keuring. Vaststelling eener verordening op het rijden met stoomtrammen over de openbare wegen in de bebouwde kom der Gemeente Zutphen. 2 Mei. Uitgifte in erfpacht van grond in de Hoven aan de Gemengde Zang-, Muziek- en Voor- drachtvereeniging „de Hoven." tegen ƒ0,12 de M!. Beschikbaarstelling ten behoeve van de Com missie voor de Gemeentereiniging de weiden genaamd de le kloot der Pagematen en de 2e kloot van den Grooten en Kleinen Weezenrooi, tegen een pachtprijs van 436 en vergunning de naweide publiek te ver pachten. Besluit aan de Afdeeling Zutphen van de Ned. Maatschappij voor tuinbouw en plant kunde en de Ned. Pomologische Vereeni- ging tegen nader te bepalen prijs in huur te geven een stuk grond voor proeftuin, zullende het aan die vereenigingen toe te

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 10