Bijlage B. 2S Door B. en W. van Zutphen is toegezonden een adres van de Commissie voor de Bewaarscholen, houdende verzoek het daarheen te willen leiden, dat het toezicht der Schoolartsen ook tot de drie door de Gemeente gesubsi dieerde Bewaarscholen wordt uitgebreid. In het uitgebracht advies heeft de Gezondheidscommissie het verzoek gesteund. Tegen een door Burgemeester en Wethouders voorge stelde wijziging van de verordening houdende bouwverbod op gronden in deze gemeente, zijn geen bezwaren inge bracht. Van het Gemeentebestuur zijn ontvangen: 1. Gemeenteblad N°. 159r/ waarin is opgenomen het Raadsbesluit d.d. 13 December 1909, N". 30, tot wijzi ging der Politie-verordening voor deze Gemeente. 2. Gemeenteblad N". 1 S3zz, waarin is opgenomen eene wijziging der verordening houdende verbod tot bouwen of herbouwen op grond, welke in de naaste toekomst is bestemd voor den aanleg van straten of pleinen in de Gemeente Zutphen. 3. Gemeenteblad N°. \59e waarin is opgenomen het Raadsbesluit d.d. 7 November 1910, N". 13, tot wijzi ging der Politie-verordening voor deze Gemeente. Van den Hoofdinspecteur der Volksgezondheid is bericht ontvangen, dat het centraal Laboratorium ten behoeve van het Staatstoezicht op de Volksgezondheid met ingang van 2 Mei 1910 voor het gebruik geopend is. Bijlage B. 29 HOOFDSTUK XII. Onderwerpen niet vallende onder een der vorige hoofdstukken. De maandelijksche opgaven van de namen en woon plaatsen der personen, die het middel tot verdelging van ratten en muizen ontvingen, zijn na Maart niet meer ge geven. De ervaring heeft geleerd, dat die opgaven niet meer noodig zijn. Van het Ministerie van Binnenlandsche Zaken is het verzoek ingekomen, om ter bevordering van de Zondagsrust bij de posterijen, des Zaterdags na twaalf uur, dienststukken, welke geen spoed vereischen, niet ter post te bezorgen. Behandeld en vastgesteld in de openbare ver gadering van de Gezondheidscommissie te Zutphenden 27 Februari 1911. D. MOLENAAR, Voorzitter. G. M. VAN VOORTHUIJSEN, Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1910 | | pagina 104