14 2. Belastingverordeningen. 1 Febr. Verordening op de heffing eener belasting op de honden. 1 Maart. Verordening op de heffing en invordering van schoolgeld aan de inrichtingen van Middelbaar Onderwijs. 19 Nov. Heffing 35 opcenten op de hoofdsom der personeele belasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 1 Febr. Verordening, regelende de jaarwedden van het onderwijzend personeel bij het Lager Onderwijs. 1 Febr. Verordening op de Schoolartsen. 7 Juni. Wijziging verordening, aanwijzende de be bouwde kommen in de Gemeente. 5 Juli. Wijziging reglement Oude- en Nieuwe Gast huis. 4 Oct. Vaststelling werkliedenreglement. 19 Nov. Verordening, regelende het getal en de be zoldiging der ambtenaren ter Secretarie. 19 Nov. Verordening, regelende de samenstelling en de bezoldiging van het politiepersoneel. 13 Dec. Wijziging reglement Teekenschool. 4. Instrnctiën. 1 Febr. Instructie Controleur Gemeentebelastingen. 15 5 April. Instructie Klerk ten kantore van den Con troleur der Gemeentebelastingen. 5 Juli. Wijziging instructie Gemeente-artsen. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verorde ningen hadden niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 4 Januari. Beëediging van Jhr. Mr. D. W. van Ati- dringa de Kempenaer als lid van den Raad. Benoeming van Dr. B. C. Goudsmit tot Curator over het Gymnasium. Benoeming van H. van Erkel en Dr. P. de Koning tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Benoeming van AA. M. F. Luppes tot lid der Commissie tot Wering van School verzuim. Afwijzende beschikking op het adres der Afdeeling Zutphen van het Nederlandse'.! Onderwijzersgenootschap, om terug te ko men op het besluit van 16 November 1903, waarbij werd vastgesteld de verordening regelende de salarieering der onderwijzers bij het Lager Onderwijs. Verhooging der salarissen van den adjunct boekhouder en den Klerk-meteropnemer- geldophaler aan de Gasfabriek, resp. met 2,— en 1,— per week. Eervol ontslag aan Mej. J. G. M. H. Regout als onderwijzeres aan school F.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 9