Bijlage A. 6 Geldelijke steun 20. Rentedragende voorschotten aan personen, tot wie eene aan schrijving tot verbetering is gericht; bedrag, aflossing en rente. 21. Voorschotten en bijdragen aan vereenigingenvennootschap pen of stichtingen, verleend over eenkomstig art. 30 der Woningwet. 22. Overdracht van gronden en gebouwen aan vereenigingen, ven nootschappen of stichtingen over eenkomstig art. 31 der Woningwet. 23. Aankoop van gronden en gebouwen overeenkomstig art. 31 der Woningwet. Gemeentewege. Kwam niet voor. Idem. Idem. Hoewel niet juist vallende onder art. 31 wenschen wij hier het vol gende mede te deelen Door de Vereeniging de Spaar kas werd aan den Gemeenteraad gericht een verzoek om, in verband met den door haar voorgenomen bouw van 12 burgerwoningen en 40 arbeiderswoningen, op een door haar te koopen stuk grond, het gedeelte van dien grond waarop 2 aan te leggen straten zullen komen, na ophooging door de Vereeniging, in eigendom over te nemen, en aldaar de noodige rioleering en Bijlage A. 7 bestrating aan te brengen. Bij raadsbesluit van 13 December 1909 no. 16 werd dit verzoek door den raad ingewilligd onder bepaalde voorwaarden en tevens besloten ter genoemder plaatse de noodige leidingen voor gasverlichting van woningen en straten en voor water levering in de woningen aan te leggen. De goedkeuring op dit raadsbesluit werd in 1910 van Gedeputeerde Staten verkregen. 24. Toepassing van art. 32, a, Kwam niet voor. b en c, der Woningwet. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Woningwet. 26. Naleving van de voorschrif ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid sub 126. Kwam niet voor. Bewoning van loodsen, keeten, tenten en andere soortgelijke inrichtingen kwam niet voor. Kwamen niet voor.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 89