64 B. Wegen, voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel. 2. de Martinetsingel, 3. de Graaf Ottosingel, 4. de Tadamasingel, 5. de Vliegendijk, 6. de Dwarsstraat in de Hoven, 7. de Schoolstraat, 8. de Kruisstraat, 9. de Zijtak van de Kruisstraat, 10. de Oude Touwbaan, 11. de Achterhoven, 12. de Dijkstraat, 13. de Buitensingel, 14. de Lunettestraat, 15. de Vijfmorgenstraat, 16. de Coehoornsingel, 17. de Rozenhoflaan, 18. der Marschweg van de havenbrug tot de woningen der Spaarbank. C. Verharde wegen, niet voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1de Stationsweg, 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe, 3. de Louisa-singel over de Berkelbogen langs school H tot de Nieuwstad, 4. de wegen langs en over den Mulderskamp. 65 D. Puin- en Sintelwegen. 1. de weg over den Houtwal, 2. de Marschwegen, 3. de weg naar Helbergen, 4. de zwarte weg, van den Emmerikschen weg bij het Wambuis over het Hooge West naar den Vierakkerweg, 5. de weg vanaf de Vijfmorgenstraat tot aan den Zwarten weg, 6. het lijnpad langs den ljssel, 7. de afweg over de Waarden, van den Kanons- dijk tot aan de losplaats, 8. de weg naar Tonden, 9. van den spoorweg tot het vonder, zijnde het voetpad naar Tonden, 10. de weg over de Smeerkamp, 11. de weg over de Ossenwaarden, 12. de weg over Berg en Daal, 13. de wegen over het erve „den Brink," 14. de weg naar de Kijfsdijken, 15. de weg naar de oude mestplaats, 16. de weg langs de touwbaan in de Hoven, 17. de landweg langs den Vliegendijk. De verbetering van wegen in de Hoven en van de voetpaden langs den Deventerweg, bestaande in riolee- ring en bestrating daarvan werden hiervoren reeds vermeld. Een gedeelte van den Buitensingel tusschen den Warnsveldschen weg en de mestbergplaats werd be straat met oude keien.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 34