34 1910, in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van 696187,97^2. 23 November. Benoeming van Mr. B. H. Drijber, F. A. Bonté en H. J. Reesink tot lid der Com missie, belast met het indienen van een voorstel tot herziening van het werklieden reglement, voor zoover dit betreft de rege ling van het ziekengeld en die van het loon. 13 December. Benoeming van Mejuffrouw H. J. Reesink tot Ieerares in het Fransch aan het Gymnasium tot het einde van den cursus 1909/1910. Benoeming van G. ten Broeke tot onder wijzer aan School H. Benoeming van Mr. F. L. J. G. Dikema tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. (Niet aangenomen). 13 December. Benoeming van het Raadslid J. Groeneveld tot lid van het bestuur der Ambachtsschool en der Industrieschool. Benoeming van W. de Widt, J. A. Schutte, J. F. Paternotte, G. W. Ormel, Mej. J. G. H. Harbach, K. F. Wijgman, B. W. van Eldik en Mevr. F. C. van de Watering, geboren Kroll, tot lid der Commissie tot wering van schoolverzuim. Benoeming van W. C. Staring tot lid der Commissie voor het Museum. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Benoeming van J. E. H. Bakhuis te's Gra- venhage, L. A. Paijens te Driebergen (niet aangenomen) en A. ter Horst te Schiedam 35 tot lid der Commissie, belast met het onder zoek naar de meerdere of mindere deug delijkheid van het door den Directeur der Gasfabriek gevoerd beheer. 13 December. Benoeming van F. IJpey tot Provisor van het Bornhof. Benoeming van L. Albers tot Provisor van het Burgerweeshuis. Benoeming van B. A. Albers tot Provisor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Besluit om van „de Spaarkas" in eigendom over te nemen twee straten, en deze te voor zien van rioleering enz. Aanvaarding in erfpacht van eene opper vlakte Rijkseigendom aan den rechteroever van den IJssel. Verhuring van een strook grond in de Hoven aan de Wed. S. ter Beek-Wijmer. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders tot openbaren verkoop van 97 boomen aan den weg naar Voorst en tot het doen rooien van 3 boomen op het Kerkhof; ver leening van een crediet ad 690,— aan dat College tot het doen planten van Ame- rikaansche eiken aan den Voorsterweg. Vaststelling van den pensioensgrondslag van H. J. W. J. Remmers en L. D. Wolters, leeraren aan de H. B. School, resp. op f 2045,en 700,— en van dien van den Directeur-Ieeraar aan de B. A. School, J. Kruijs Voorberge, op 1600,—.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 19