32 1 November. Wijziging van het Raadsbesluit d.d. 16 Oc tober 1908, No. 2, in dier voege, dat daarin onder „le" tusschen het woord „bestuur" en het woord „wordt" gevoegd worden de woorden „der beide scholen". (Zie 1 Fe bruari te voren.) Verhuring aan de firma O. J. Lijsen van grond aan het Prinsenhof. Besluit niet uit te keeren 1000.premie voor gevels aan den Jacob Damsingel en tot betalen 100 belooning aan de Keurings commissie (uit de gewone middelen.) Verleening 75.gratificatie aan J. L. Vleming voor de tijdelijke waarneming der betrekking van Directeur der Burgeravond school en der Gemeentelijke Teekenschool. Eervol ontslag aan G. A. Besselink als onderwijzer aan school H. 19 November. Benoeming van Mej. J. A. Th. Beek tot onderwijzeres aan School A. Besluit een onderzoek te doen instellen door een door den Raad te benoemen commissie van drie deskundigen naar de meerdere of mindere deugdelijkheid van het door den Directeur der Zutphensche Gasfabriek ge voerd beheer. Vaststelling der verordening, regelende het getal en de bezoldiging van de Ambtenaren ter Secretarie. Vaststelling der verordening, regelende de samenstelling en bezoldiging van het Politie personeel. 33 19 November. Besluit tot het aanschaffen van 6 rijwielen ten dienste der Politie. Intrekking Raadsbesluit d.d. 2 November 1908, strekkende om de slechte pompen op te ruimen en daarvoor standpijpen in de plaats te stellen. Aanneming motie de Blécourt: „De Raad spreekt de wenschelijkheid uit de verordening betreffende de huizen van ontucht en de daaraan verbonden keuring in te trekken en af te schaffen." Toekenning aan de Muziekschool van een subsidie ad 1500.gedurende 6 jaar, met ingang van 1911 en besluit eveneens met ingang van dat jaar aan een Stedelijk mu ziekkorps voor 6 jaren te verleenen een subsidie van 2000,— Toekenning subsidie ad 780 aan de afd. Zutphen van den Volksbond. Besluit om over 1910, 35 opcenten te heffen op de hoofdsom der Personeele belasting. Besluit den gasprijs over de gewone meters te bepalen op 6 cent en over de muntmeters op 7 cent. 23 November. Besluit op de Gemeentebegrooting voor 1910 1200.— uit te trekken voor het aanschaffen van nieuwe stoelen voor de Raadzaal en in verband daarmede tot het aanvaarden van een schenking ad f 273. Vaststelling der Gemeente-begrooting voor

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 18