30 den Warnsveldsclien weg en van verhuur van grond aldaar aan de Weduwe Lende rink, geboren Willemsen. (Zie 4 Oct. hierna.) 7 September. Voorloopige vaststelling der Gemeentereke ning over 1908. Besluit, den weg, loopende van den Emme- rikschen weg naar den Buitensingel, den naam te geven van: „Zaagmolenweg." Vermindering van den pachtprijs der bij J. M. Nengerman in pacht zijnde bouw- en weilanden. Verleening aan Burgemeester en Wethou ders van een crediet ad 900.— voor het doen bestraten van het pleintje vóór de Ambachtsschool en van de langs die school gelegen voetpaden, en van een crediet ad 579,voor het doen leggen van een buisriool in den Warnsveldsclien weg, en besluit om de kosten dier werken te beta len uit de buitengewone ontvangst en, dienst 1909. Besluit tot het verleenen van 100,— sub sidie aan de afd. Zutphen en omstreken der Nederlandsche Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde en de afd. Zutphen van de Nederlandsche Pomologische Ver- eeniging, voor een te houden fruit- en groenten tentoonstelling. Aanbieding Gemeente-begrooting voor 1910. 4 October. In gebruikgeving aan de N. V. „de Boter mijn van de Boterbal voor groente- en vruchtenveilingen. 31 4 October. Eervol ontslag aan Dr. J. M. van 't Hoff als lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van H. J. Reesink tot lid der Commissie voor de Gasfabriek en Water leiding. Vaststelling van den pensioensgrondslag van den leeraar aan het Gymnasium H. J. W. J. Remmers op ƒ800.— en van den leeraar a/d H. B. School H. F. C. Bos op 2080. Verhuring aan den Staat der Nederlanden, van lokalen voor den Raad van Beroep. Uitgifte in erfpacht van grond en water bij den Warnsveldsclien weg aan de Wed. Len derink, geboren Willemsen, (zie 7 Sept. te voren). Verhuring aan M. Brus van grond aan den Buitensingel. Verhuring aan C. C. Addink van het 7e onderdeel van de Linie van Hooff. Vaststelling van het werkliedenreglement. Vaststelling le suppletoir kohier inkomsten belasting, dienst 1909 tot een bedrag van 1202,74. Eervol ontslag aan Mej. Voorzanger als vakonderwijzeres aan school A. Machtiging aan Burgemeester en Wethouders tot betalen proceskosten aan H. Dammers. 1 November. Benoeming van Mr. H. C. van Hanswijk Pennink en H. J. Reesink respectievelijk tot lid en plaatsvervangend lid der Com missie, bedoeld bij art. 19, 8 der Wet op de Bedrijfsbelasting.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 17