28 2 Augustus. Toelating van H. J. Reesink, J. Groeneveld, Mr. B. H. Drijber, H. O. Binnendijk, C. O. Lagerweij, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer en Jhr. Mr. D. O. Engelen als leden van de Raad. Eervol ontslag aan H. C. Mellet als Ieeraar in het Fransch aan het Gymnasium. Ingebruikgeving aan H. J. W. J. Remmers van het Scheikunde les-lokaal der Hoogere Burgerschool voor het geven van privaat onderwijs. Besluit, om met de aflossing der geldleening van 35000,— voor de Ambachtsschool in 1910 te beginnen. (Zie 5 Juli hiervoren.) Besluit tot verhooging van Hoofdstuk 8 artikel 1 „Uitgaven" der Gemeentebegroo- ting 1909 met 400,voor het dicht maken van een loods op de mestplaats. 7 September. Beëediging van H. G. Binnendijk, J. Groe- neveld, Jhr. Mr. D. O. Engelen, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, H. J. Reesink, Mr. B. H. Drijber en C. G. La gerweij, als leden van den Raad. Benoeming van het Raadslid D. Molenaar tot Wethouder. Benoeming van het Raadslid C. G. Lager weij tot lid der Commissie voor de Gasfa briek en Waterleiding. Benoeming van het Raadslid Jhr. Mr. D. O. Engelen tot lid der Commissie voor de Strafverordeningen. 29 7 September. Benoeming van het Raadslid H. J. Reesink tot lid der Commissie voor de Landerijen en Plantsoenen. Benoeming van het Raadslid C. G. Lager weij tot lid der Commissie voor de Inkom stenbelasting. Benoeming van het Raadslid J. Groeneveld tot lid der Commissie voor de Gemeenterei niging. Benoeming van J. Vies tot Ieeraar in de Fransche taal aan het Gymnasium. Benoeming van J. Kruijs Voorberge tot Directeur van- en Ieeraar aan de Gemeente lijke Teekenschool. Benoeming van F. Hartsuiker tot Ieeraar aan de Burgeravondschool, voor den cursus 1909/1910. Eervol ontslag aan C. van der Vlies als Hoofd van het Herhalingsonderwijs in School H. Benoeming van W. Meijer tot Hoofd van het Herhalingsonderwijs in School H. Begeving der inkomsten uit eene der Stads- doctorale praebenden aan K. M. Houtaar. Goedkeuring der benoeming van Mej. E. Poutsma tot leerares aan de Muziekschool. Onbewoonbaarverklaring van 13 woningen resp. staande aan de Spittaalstraat, de Lievenheersteeg, de Polsbroek, de Laar straat en de Spiegelstraat. Uitgifte in erfpacht van grond en water bij

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 16