26 7 Juni. Eervol ontslag aan T. H. Oldenhuis Oratama, als Regent der St. Anne Broederschap. 22 Juni. Eervol ontslag aan R. Brunsting en B. Meijering resp. als onderwijzer aan school I en school D. 5 Juli. Eervol ontslag aan Mej. H. W. van Hasselt als leerares aan de Hoogere Burgerschool. Wijziging voorwaarden der verpachting van de gebouwen c. a. op de Veemarkt. Benoeming van leeraren aa:i de Burger avondschool en de Gemeentelijke Teeken- school voor den cursus 1909/1910. Benoeming van W. Scholten tot onderwij zer aan school D. Benoeming van S. Gorter tot onderwijzer aan school I. Herziening der Instructie voor de Gemeen te-artsen en wijziging van het Reglement voor het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Benoeming van Dr. J. van der Hoeven tot arts, belast met den heel- en verloskun- dienst in het Ziekenhuis. Benoeming van J. L. Siemens tot arts, be last met den heel- en verloskundigen dienst buiten het Ziekenhuis. Benoeming van E. Tielenius Kruijthoff tot schoolarts. Verhuring aan G. J. Koordeman en J. H. Bakker JHzn. van grond bij den Warns- veldschen wegf. Besluit tot het aangaan eener leening ad 27 f 35000,bij de Spaarbank ten behoeve van ee:i te betalen voorschot tot een gelijk bedrag aan de Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid voor den bouw eener Am bachtsschool. (Zie 2 Augustus hierna.) 5 Juli. Wijziging der Politieverordening (rijden met motorrijtuigen.) Aanvulling der Gemeentebegrooting voor 1908. Onin vorderbaarverklaring van aanslagen in de inkomstenbelasting en van door gasver- bruikers en pachters verschuldigde bedragen 2 Augustus. Benoeming van J. Klaver tot onderwijzer aan school D. Benoeming van Mej. H. C. J. Wolsak tot onderwijzeres aan school I. Benoeming van B. H. Stomps tot Ieeraar in het Lijnteekenen aan de Hoogere Bur gerschool. Benoeming van J. Kruijs Voorberge tot Direc teur van- en Ieeraar aan de Burgeravond school. Definitieve benoeming van H. J. W. J. Remmers tot Ieeraar in de Natuurkunde aan het Gymnasium. Benoeming van Mej. E. N. J. E. Bolder man tot leerares in het Duitsch aan de Hoogere Burgerschool, voor den cursus 1909/1910. Benoeming van A. J. W. van Doorninck tot Regent der Sint Anne Broederschap.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 15