Bijlage D. 16 G. Fraipont, IJves le inarin. P. d' !voi, Miss Aurett. P. d' Ivoi, Les Cinq sous de Lavaréde. P. d' Ivoi, Les Compagnons du lotus blanc. L. Rousselet, Les deux mousses. van den Heer W. C. STARING: eenige jaargangen van liet tijdschrift „de Levende Natuur," van de schrijvers: M. A. P. C. Poelhekke, Taalbloei, (2 dln.) N. R. de Leeuw, Brazilië, een land der toe komst. Aangeschaft werden P. Louwerse, Een Delftshavensche kwa jongen. P. Louwerse, Vlissinger Michiel. P. Louwerse, De vaandrig van Frederik Hendrik. P. Louwerse, Toch Oranje boven! P. Louwerse, Janmaat in de Oost. P. Louwerse, Mannen van Sta-vast. P. Louwerse, Worstelen en ontkomen. P. Louwerse, Hoe Willem advocaat werd. H. Duvernois, Robinson Crusoë. Collec- H. Duvernois, Don Quichotte. j tion en- H. Duvernois, Voyage de Gulliver.) fantine. G. Larroumet, Les Contes de Perrault. F. Anstey, Vise versa. Cuey-na-gael, An Irishman's Difficulties with the Dutch Language. B. Auerbach, Barfüssele. Bijlage D. 17 B. Auerbach, Auf der Hölie. G. Freytag, Soil und Haben. G. Freytag, Ingo und Ingraban. W. Heimburg, Ein armes Madchen. W. Heimburg, Lumpenmiillers Lieschen. W. von Hillern, Die Geier-Wally. V. von Scheffel, Ekkehard. Joh. H. Been, Uit ons heldentijdperk. T. J. Bezemer, Door Nederlandsch Oost-Indië. H. Blink, Leven en lotgevallen van Stanley. A. Werumeus Buning, Onze voorouders op den Oceaan. A. Werumeus Buning, Onze marine glorie. H. Th. Clappius, Napoleon de Groote. Ch. Delon, De geschiedenis van een dorp. E. Hoffmann, Goden en heldensagen. H.J. Krebbers, Tafereelen uit het leven van George Stephenson. W. F. Margadant, Met de adelborsten aan boord van de „Aldebaran." li. C. Rogge, Sproken en vertellingen uit de Middeleeuwen. J. Stamperius, Tafereelen uit het leven van Edison. Mevr. A. Weber—van Bosse, Een jaar aan boord H. M. Siboga. P. H. Witkamp, De sagentijd der oude volken. De aanschaffing van deze werken was moge lijk uit het bedrag, door de Commissie van Toezicht voor dit doel beschikbaar gesteld. In September werd het derde supplement op den catalogus gedrukt en aan de leer-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 121