18 1 Februari. Vaststelling 2e suppletoir kohier Hoofde lijke Omslag dienst 1908, tot een bedrag van 848,69' /2. Besluit te beschouwen als niet te zijn inge komen het voorstel van Burgemeester en Wethouders, d.d. 23 Augustus 1908, be treffende de intrekking der concessie, ver leend aan de Zutphensche Telephoon Maat schappij. 1 Maart. Beëediging van den Controleur der plaat selijke belastingen. Eervol ontslag aan Mej. G. Leurink als onderwijzeres aan school G. Als voren aan Mej. J. A. Dijkstra als on derwijzeres aan school B/C. Vaststelling der verordeningen op de heffing en de invordering van schoolgeld aan de inrichtingen voor Middelbaar Onderwijs, onder intrekking der raadsbesluiten d.d. 5 October 1908, No. 15, en 1 Juni 1908, No. 20. Verhuring aan de Basalt-Maatschappij te Rotterdam van een terrein, ten Noorden nva de Noorderhaven, voor 250,per jaar, en machtiging aan Burgemeester en Wethouders tot het publiek verkoopen van 7 iepenboomen, staande op dat terrein. Verpachting aan J. M. Nengerman van een perceel bouw- en weiland, zijnde het zui delijk deel van de Ingelaste Koppelen, tegen een jaariijksche pachtsom van 300, 19 1 Maart. Aanvulling Gemeente-begrooting voor 1909, (Hoofdstuk VIII, art. 1 der Uitgaven) met ƒ650,voor het aanschaffen van 2 beerketels met onderstellen. Vergunning verleend tot het plaatsen van een gedenkteeken op het graf van wijlen den Heer A. K. P. F. R. van Hasselt (graf No. 272, le klasse.) Besluit tot het aanstellen van een klerk aan het bureau van den Controleur der plaatselijke belastingen op eene jaarwedde van 400,— voor den tijd van 2 jaren. Benoeming van G. R. M. Addinkalszoodanig. Voor kennisgeving aangenomen het verslag ingevolge art. 52 der Woningwet. Aanneming gewijzigde motie Groeneveld e.a. betreffende de Verordening op de inkom stenbelasting. Aangehouden het voorstel Engelen betref fende het Scheidsgerecht. 5 April. Benoeming van J. G. Klaassen, Mr. J. B. Sölner, B. A. Albers tot leden en C. G. Lagerweij, Mr. P. van Regteren Altena en D. Molenaar tot plaatsvervangende leden van het stembureau voor de Kamer van Arbeid voor de bouwbedrijven. Benoeming van C. K. Göliner en Dr. A. N. Nolst Trenité, tot schoolartsen. Benoeming van Mej. W. E. F. Scholte tot onderwijzeres aan school B/C. Benoeming van Mej. H. A. F. Mussert tot onderwijzeres aan school G.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 11