16 4 Januari. Aangehouden tot eene volgende vergade ring de motie Oroeneveld e.a. betreffende pro gressieve inkomstenbelasting. 1 Februari. Benoeming van Mej. A. Walda tot onder wijzeres aan School F. Besluit om de verhuur van het huis Oude Wand No. 20 aan L. van Zeben wegens diens overlijden met 1 Mei 1909 als ge ëindigd te beschouwen en machtiging aan Burgemeester en Wethouders om op de huur van dat perceel inschrijving te vragen. Verhuring van grond langs den Berkelsin- singel aan O. v. d. Burg, Th. Munder, J. A. Schutte en A. de Zeeuw en besluit afwijzend te beschikken op adres van A. K. Klaren e.a. om grond aldaar te mogen koopen. Vaststelling van den pensioensgrondslag der leeraren aan de Hoogere Burgerschool H. J. W. J. Remmers en I. O. de la Fontaine Verweij, respectievelijk op 1940,en 2730,—. Wijziging van het Raadsbesluit d.d. 16 Oc tober 1908, No. 2, (subsidie enz. aan de Geldersche Vereeniging voor Kunstnijver heid voor bouw Ambachtsschool) in dier voege, dat daarin voor „ten minste ƒ1311, wordt gelezen, ten minste 1241, Goedkeuring der wijziging van de regle menten voor de Ambachtsschool en Indus trieschool voor meisjes. 17 1 Februari. Vaststelling eener verordening op de heffing van belasting op de honden. Besluit aan Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen van 35,voorliet opvangen, transporteeren en dooden. van honden. Besluit aan Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen van 600,voor uit te voeren werken op het Hoornwerk bij de Ambachtsschool. Machtiging aan Burgemeester en Wethou ders tot het beleggen van aandeelen Neder landse!! Westfaalsche Spoorwegmaatschappij bij de Nederlandsche Bank tot een bedrag van 50000,ter voorziening in even tueel tijdelijke behoefte aan kasgeld. Machtiging aan Regenten Sint Anne Broe derschap tot wijziging van de begrooting dier instelling, voor 190S. Vaststelling eener verordening, regelende de bezoldiging van het onderwijzend personeel bij het Openbaar Lager Ouderwijs. Vaststelling eener verordening op de School artsen. Vaststelling eener instructie voor den Con troleur der plaatselijke belastingen. Aangehouden het voorstel der Commissie voor de Strafverordeningen betreffende de verordening op het bouwen en de bewoning. Aangehouden de motie Groeneveld e.a. inzake progressieve inkomstenbelasting.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1909 | | pagina 10