14 bond, tot het oprichten van een cursus in de Ned. Taal. 6 Januari. Vergunning aan W. F. van Vliet tot het plaatsen van een gedenkteeken op het graf zijner overleden echtgenoote. Eervol ontslag aan F. Floogland als on derwijzer aan school D en aan Mej. J. H. van Omme als onderwijzeres aan school B/C. Verhooging van het traktement der vak onderwijzeres aan school A, Mej. M. Voor zanger, van 800,— tot 850,—. Machtiging aan Burg. en Weth., om Oedep. Staten dezer Provincie mede te deelen, dat de Raad zich vereenigt met de door hen voorloopig vastgestelde jaarwedden van den Burgemeester, de Wethouders, den Secretaris en den Ontvanger dezer Ge meente. Machtiging aan Provisoren van het Bur ger-Weeshuis tot wijziging der begrooting voor 1908 dier Instelling. Aangehouden de behandeling van het voor stel van Burg. en Weth. tot het vestigen van het bouwverbod op gedeelten van niet aan de Gemeente behoorende per- ceelen, enz. (art. 27 Woningwet). Verleening crediet van 35,— aan Burg. en Weth., voor uit te reiken gratificatiën voor het opvangen en dooden van hon den en een van 60,voor het inrich- 15 ten van een paar privaten op de binnen plaats der Latijnsche school tot dagver blijf van opgevangen honden. 6 Januari. Vaststelling 3e Suppl. Kohier der PI. Dir. Belasting naar het Inkomen, dienst 1907. Gesteld in handen van Burg. en Weth. om advies, eene motie-GroeneveldBonté en de Blécourt,' betreffende wijziging der Verordening op de PI. Dir. Belasting naar het Inkomen. Aangehouden het voorstel Albers tot het aanschaffen eener eigen bespanning ten dienste der Gemeente-Reiniging. 10 Onderhandsche verhuring aan L. van Ze- ben van het huis Oude Wand No. 20. Wijziging van het Reglement voor het O. en N. Gasthuis. Aangehouden het voorstel Albers, tot het aanschaffen van eigen bespanningen, enz. ten dienste der Gemeente-Reiniging. 17 Aangenomen het voorstel van Burg. en Weth. tot aanneming voorstel Albers, be treffende aanschaffen eigen bespanning ten dienste der Gemeente-Reiniging. Verkoop van bouwterrein op het empla- nient der voormalige Gasfabriek aan E. F. J. van Bruggen, H. v/d Klip en D. Bessem. 3 Februari. Benoeming van Mej. J. A. Dijkstra te Hen gelo (O.), tot onderwijzeres aan school B/C. Benoeming van R. van der Meer te Haar lem, tot onderwijzer aan school D.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 9