/éa Bijlage A. 6 lid, der Woningwet. In de Raadsvergadering van 1 Juni 1908 werd liet uitbreidings plan vastgesteld en bij schrijven van 21 Juli 1908, No. 116, goed gekeurd door Gedeputeerde Staten. In September is door Burge meester en Wethouders een bouw- verbod ontworpen. Dit heeft ter inzage gelegen en door de Ge zondheids-Commissie is bericht, dat er bij haar geen bezwaar tegen bestaat. Dit ontwerp is niet behandeld in den Raadaangezien het ge- wenscht werd geoordeeld eerst het uitbreidingsplan te herzien en daar na een nieuw bouwverbod te ont werpen. Den 7 December 1908 besloot de Raad tot herziening van het plan van uitbreiding. De goedkeuring van Gedeputeerde Staten volgde in 1909. Toepassing van art. 28, 3Je lid, kwam niet voor. Geldelijke steun van gemeentewege. 20. Rentedragende voorschotten Niet voorgekomen, aan personen, tot wie eene aan- Bijlage A. 7 schrijving tot verbetering is gericht; bedrag, aflossing en rente. 21. Voorschotten en bijdragen Niet voorgekomen, aan vereenigingenvennootschap. pen of stichtingen, verleend over eenkomstig art. 30 der Woningwet. 22. Overdracht van gronden en Idem. gebouwen aan vereenigingen, ven nootschappen of stichtingen over eenkomstig art. 31 der Woningwet. 23. Aankoop van gronden en Idem. gebouwen overeenkomstig art. 31 der Woningwet. 24. Toepassing van art. 32, a, Idem. b en cder Woningwet. Overige verrichtingen tot verbetering der Volkshuisvesting. 25. Toepassing van art. 46 der Woningwet. 26. Naleving van de voorsclnif- ten der Woningwet omtrent loodsen, keeten, tenten en andere soortge lijke inrichtingen. 27. Verrichtingen van het ge meentebestuur tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid sub 126. Kwam niet voor. Idem. Een eigenaar van huizen aan den Warnsveldschen weg werd aange schreven deze van goed drinkwater te doen voorzien. Voorloopige maatregelen zijn genomen, om de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 86