30 Tot lid dier Commissie worden be noemd de heeren Molenaar, van Regteren Altena en Albers. 16 November. Verkoop van grond aan L. Albers en J. Canters Jzn., Directeuren der N. V. Konink lijke Zutphensche Stoomzeepfabriek, voor heen B. A. Albers en Co. Vaststelling „Verordening op de invorde ring van kade-, lig-, haven- en kraangeld." Vaststelling „Verordening op de invorde ring van het marktgeld op de Veemarkt te Zutphen." Vaststelling „Verordening, regelende de bezoldiging van het onderwijzend perso neel aan de openbare lagere scholen in de gemeente Zutphen (met uitzondering der herhalingsscholen)." Vaststelling „Verordening op de heffing van staangeld voor Tenten, Kramen of Loodsen," en verordening op de invorde ring dier belasting. 7 December. Benoeming van de heeren P. Glerurn, Jhr. Mr. D. O. Engelen en S. J. Dekker tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van de heeren Dr. E. J. W. HollemanDr. M. E. van de Werk en Dr. C. Deknatel tot lid der PI. Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. 31 7 December. Benoemd tot Provisor van het Bornhof de heer H. W. Massink. Benoemd tot Provisor van het Oude en Nieuwe Gasthuis de heer Mr. J. L. A. Stolk. Benoemd tot Provisor van het Burger Weeshuis de heer G. Lijsen. Verhuring aan H. Boesewinkel van grond in de Noorderhaven. Beschikbaarstelling eener medaille ter waar de van 50,aan de Vereeniging „het Zutphensch Mannenkoor." Goedkeuring Reglementen Ambachtsschool en Industrieschool. Toelating van Jhr. Mr. D. W. van An- dringa de Kempenaer, als lid v/d Raad. Wijziging en vaststelling verordening hef fing Hondenbelasting. Herziening plan van uitbreiding. Verwerping voorstel Lagerweij in zake verdeeling verschil tusschen geraamde en toegestane Rijksbijdrage over 1908 in de jaarwedden van het personeel bij het L. O. Vergunning aan Mevr. S. A. van Dijk van 't Velde—Brants, tot doen plaatsen gedenkteeken op de Algemeene Begraaf plaats. 21 Benoeming van C. Alberti, tot controleur der plaatselijke belastingen. Benoeming van W. Wigboldus en P. Pleijler tot onderwijzers aan school D.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 17