26 den Coehoornsingel, voor den tijd van 10 jaren. 1 September. Eervol ontslag aan Mej. J. Gerritsen als onderwijzeres aan school 1. Vaststelling le Suppl. Kohier Inkomsten belasting, dienst 1908. Voorloopige vaststelling Gemeenterekening over 1907. Besluit tot verkoop van een gedeelte van het terrein der Oude Gasfabriek aan E. F. J. van Bruggen. Vergunning verleend aan Mevr. A. A. Braakman—van Bommel tot het plaatsen van een hek op de Algemeene Begraaf plaats. Benoeming van J. Baron tot tijdelijk leeraar aan de Burger-Avondschool. 5 October. Beeëdiging van K. M. houtaar als plaats vervangend Secretaris. Benoeming van I. G. de la Fontaine Ver- weij te Helder, tot leeraar in de Geschie denis aan de H. B. S. Benoeming van Mej. D. Abresch te Neede tot onderwijzeres aan school 1. Benoeming van S. Heimans tot tijdelijk Gemeente-Veearts. Wijziging Instructie Gemeente-Veearts. Vaststelling verordeningen heffing en in vordering marktgeld op de Veemarkt. Wijziging verordening heffing en invorde ring kade-, lig-, haven- en kraangeld. 27 5 October. Wijziging verordening heffing schoolgeld aan Inrichtingen voor Middelbaar Onderwijs. Toekenning gratificatie ad 212,50 aan C. L. Fahro, voor de waarneming der betrekking van Hoofd van school H van 25 Januari 1908—25 Juli d.a.v. Verhuring aan K. Philips van grond aan de Havenstraat. Verhuring aan G. A. K. Dieperink van grond bij den Graaf Otto Singel. Verhuring aan de f-1 G. J. Lijsen van grond bij haar pakhuis, Prinsenhof. Verhuring aan D. B. Gast te Groningen van grond bij school G, Waterstraat. Goedkeuring Rekening Schutterij 1907. Besluit te verzenden aan de Koningin een schrijven, bevattende adhaesie-betuiging aan adres van den Bond voor Staats- pensionneering. 16 October. Besluit aan de Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid in bruikleen te geven een deel van blok II van het Hoornwerk voor de stichting eener Ambachtsschool, en voor haar te reserveeren zoodanig deel van genoemd blok als noodig zal zijn voor eventuëele uitbreiding dier school en tot stichting eener industrieschool voor meisjes, alsmede haar toe te kennen een jaarlijksch subsidie ad 3800,—, waarvan f 500,— zal strekken, als subsidie voor de industrieschool voor meisjes en haar

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 15