24 Augustus. Beeëdiging van den heer H. J. van Braam beek als Raadslid. Verkoop aan E. F. J. van Bruggen van grond in het Hoornwerk. Ruiling van grond met K. C. Bijkerk, op het terrein der voormalige gasfabriek. Eervol ontslag aan R. A. Koerselman als onderwijzer aan school D. Eervol ontslag aan Dr. D. A. Sloos, als leeraar in de geschiedenis en aardrijks kunde aan de H. B. S. en als lid van de Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming van Mr. H. C. van Hanswijk Pennink tot Curator over het Gymnasium. Benoeming van H. F. C. Bos tot tijdelijk leeraar in de Wis- en Natuurkunde aan de H. B. S. Benoeming van Mr. Dr. G. L. van Oosten Slingeland tot tijdelijk leeraar in de Staats wetenschappen aan de H. B. S. Benoeming van Mej. A. Michielsen tot tijdelijk Ieerares in de Hoogduitsche Taal aan de H. B. S. Benoeming van leeraren aan de Burger- Avondschool en aan de Gemeentelijke Teekenschool voor den cursus 1908/1909. Benoeming van H. J. W. J. Remmers tot tijdelijk leeraar in de Natuurkunde aan het Gymnasium. 25 3 Augustus. Verhuring aan het O. en N. Gasthuis van grond bij het Achterom. Besluit tot het aangaan eener geldleening ad 7800,tot dekking der kosten voor de aanschaffing van nieuwe tonnen voor den reinigingsdienst. Verleening aan Burg. en Weth. van een crediet ad 1000,— voor de uitbaggering der Zuiderhaven. Herbenoeming van het Raadslid J. G. Klaassen tot Wethouder. Benoeming van K. M. Houtaar tot plaats vervangend Secretaris. Benoeming van het Raadslid Mr. P. van Regteren Altena tot lid der Commissie voor de Strafverordeningen. 1 September. Benoeming van het Raadslid W. Mulder tot lid der Commissie voor de landerijen en plantsoenen. Benoeming van het Raadslid B. E. Onder water tot lid der Commissie voor de Inkomstenbelasting. Verwerping voorstel van Burg. en Weth. tot den verkoop van grond aan de N. V. „Koninkl. Zutphensche Stoomzeepfabriek." Verhuring aan H. Langenberg A.Wzn. van grond aan de Emm. weg voor den tijd van 12 jaren. Verhuring aan R. Wigman van grond ten noorden van de Berkel, ter weerszijden van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 14