Bijlage L. 1 Klerk (die ook hulp verleent aan de Water leiding), 2 Kantoorloopers, tevens belast met het opnemen der meters en het innen der gas- en water kwitanties, 1 Geldophaler voor de muntmeters, tevens dienst doende als meteropnemer, 1 Portier-Magazijnmeester, 1 Fitter, 1 Fitters-handlanger, 1 Gloeilicht-fitter, 1 Smid, 1 Smidshandlanger, 1 Timmerman, 1 Metselaar, 1 Verver, 1 Zuivermeester, tevens kraandrijver, 2 Machinisten voor de electrische inrichting, 3 Machinisten-stokers, 3 1ste stokers, 3 2de 3 3de 1 Cokesgasmaker, 2 Reserve-stokers, 1 Sulfaatbereider, tevens reservestoker, 3 Lantaarnaanstekers-poetsers voor de Stad, 1 Lantaarnaansteker-poetser voor Warnsveld 6 Lantaarnaanstekers, 1 Lantaarnaansteker, tevens controleur. Naar gelang de werkzaamheden zulks vorderden werden losse werklieden aangenomen. Bijlage L. 7 Toestand der Fabriek. I. Gebouwen. De in het vorig jaarverslag bedoelde herstellingen werden verricht. (Voor het overige verkeeren de gebouwen in goeden staat.) Het buitenverfwerk der woningen en van het administratiegebouw wordt minder goed en is ten dien einde op de begrooting voor 1909 een post uitgetrokken. De muren in het administratiegebouw werden dit jaar nog niet afgeverfd. Van de gelegenheid tot het nemen van Stortbaden werd door de werklieden iets meer gebruik gemaakt. II. Gashouders. De beide gashouders van 8000 ML bleven goed werken. Met het nazien en herstellen van de verflaac werd dit jaar doorgegaan. Naphtaline verstoppingen kwamen niet voor. Het lekken van de kuip van den cokesgashouder is geheel opgehouden. III. Ovens met toebeliooren. In het aantal ovens kwam geen verandering; er waren er 6 met 54 retorten. In Januari moest gedurende eenige dagen de zesde oven ook in gebruik genomen worden, doch kon in December met 5 ovens worden volstaan. In Juni waren slechts 2 ovens met 18 retorten in gebruik. o

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1908 | | pagina 142